Barbie house

В нашем магазине Вы можете купить кукольный домик на любой вкус:

- Посмотреть все кукольные домики

- Домик для куклы Барби (3 этажа)

- Домик для куклы Барби (2 этажа)

- Большой дом-особняк для Барби с терассой (3 этажа)

- Дом стеллаж для игрушек

- Дом для кукол Монстр Хай

- Кукольные домики для пупсов

- Маленькие кукольные домики

Купити ляльковий будиночок для доньки в Києві чи Україні

21.06.2017

Будиночок для ляльок, або навіть цілий ляльковий замок - це заповітна мрія практично кожної маленької дівчинки, яка любить грати зі своїми ляльками і ляльковими меблями і аксесуарами. Гра дитини з використанням такого будиночка або замка для ляльок сприяє розвитку дитячої уяви, уважності, вдумливості, творчого потенціалу, логічного мислення і, звичайно ж, навичок колективної гри з іншими дітьми.


Купить кукольный домик для дочки в Киеве и Украине

21.06.2017

Домик для кукол, или даже целый кукольный замок – это заветная мечта практически каждой маленькой девочки, которая любит играть со своими куклами и кукольной мебелью и аксессуарами. Игра ребенка с использованием такого домика или замка для кукол способствует развитию детского воображения, внимательности, вдумчивости, творческого потенциала, логического мышления и, конечно же, навыков коллективной игры с другими детьми.


Де купити гарний і не дорогий ляльковий будиночок Барбі?

06.09.2016

Ляльковий будиночок - відмінна дитяча іграшка, призначена для дітей від 3-х років. Дитячі лялькові будиночки відрізняються своїми розмірами, наявністю меблів для ляльок, ляльковими аксесуарами, дизайном і кольором оформлення.

Ляльковий будиночок для Барбі може бути виготовлений із пластику, дерева, МДФ, ЛДСП або текстилю. Безумовно, лялькові будиночки з дерева і дерев’яних матеріалів вважаються більш міцними, екологічними і якісними. Пластикові ж лялькові будиночки мають відносно не велику вагу і більш доступну ціну, але можуть програвати в довговічності.

Так само бувають розкладні або односторонні лялькові будиночки, що складаються з одного, двох або трьох поверхів. Бувають навіть лялькові будиночки, виконані у вигляді лялькового замку, житлового будинку або багатоповерхового будиночка.

Всі лялькові будиночки від «Барбі Хаус» ви легко можете укомплектувати ляльковими меблями і всіма необхідними ляльковими аксесуарами за найдоступнішими цінами. «Барбі Хаус» - магазин лялькових будиночків №1 в Україні.

Всі наші лялькові будиночки і лялькові меблі можна замовити з доставкою по Києву або в будь-яке інше місто України.


Где купить красивый и не дорогой кукольный домик Барби?

06.09.2016

Кукольный домик – отличная детская игрушка, предназначенная для детей от 3х лет. Детские кукольные домики отличаются своими размерами, наличием мебели для кукол, кукольными аксессуарами, дизайном и цветом оформления.

Кукольный домик для Барби может быть изготовлен из пластика, дерева, МДФ, ЛДСП или текстиля. Безусловно, кукольные домики из дерева и древесных материалов считаются более прочными и экологичными и качественными. Пластиковые же кукольные домики имеют относительно не большой вес и более доступную цену, но могут проигрывать в долговечности.

Так же бывают раскладные или односторонние кукольные домики, состоящие из одного, двух или трех этажей. Бывают даже кукольные домики, выполненные в виде кукольного замка, жилого здания или многоэтажного домика.

Все кукольные домики от «Барби Хаус» вы легко можете укомплектовать куколной меблью и всеми необходимыми кукольными аксессуарами по самым доступным ценам. «Барби Хаус» - магазин кукольных домиков №1 в Украине.

Все наши кукольные домики и кукольную мебель можно заказать с доставкой по Киеву или в любой другой город Украины.


Купити великий будиночок для ляльок Барбі - мрія кожної маленької принцеси!

22.08.2016

Безумовно, цікаві і різноманітні дитячі іграшки потрібні кожній дитині, адже саме іграшки допомагають не тільки зробити дозвілля цікавішим, але й додають у життя дитини нотки справжньої чарівності. Якщо в вашій родині росте маленька дівчинка, то їй безумовно знадобиться не тільки не тільки ляльки Барбі, але і аксесуари для них. Безумовно, головним ігровим аксесуаром для ляльок є великий і гарний ляльковий будиночок, в якому зможуть жити всі ляльки.

Де ж в Україні можна купити не дорогий і яскравий і якісний ляльковий будиночок для Барбі, Монстр Хай та інших дитячих ляльок. Відповідь досить проста – в першому в Україні магазині дитячих лялькових будиночків для Барбі, українського виробництва – «Барбі Хаус». Не можемо не зазначити, що за відгуками наших покупців, які вже придбали наші лялькові будиночки, вони нічим не поступаються будиночкам таких відомих світових виробників як: Barbie Dreamhouse, Barbie Toys, Dollhouses, Barbie House Kids, KidKraft, KidKraft Toys та інших.

Будиночки для ляльок бувають різних розмірів, від невеликих двохповерхових будиночків для Барбі , які легко можна розмістити в будь якій кімнаті, до величезних будиночків – особняків , яким потрібне спеціально виділене власне місце в дитячій кімнаті. Наші лялькові будиночки створені щоб вражати і захоплювати малечу і радувати дорослих своєю якістю і ціновою доступністю.

Підібрати якісний ляльковий будиночок і наповнити його всіма необхідними меблями та аксесуарами для гри дуже просто. Обрати все це і замовити з доставкою по Києву чи Україні – ви з легкістю можете на першому в Україні, спеціалізованому магазині дитячих лялькових будиночків українського виробництва – «Барбі Хаус» .

Купуючи якісні і недорогі лялькові будиночки , меблі та аксесуари для ляльок ви зможете:
- Порадувати іменинницю, подарувавши їй будиночок для ляльок.
- Підготувати чудовий новорічний подарунок для будь якої дівчинки – ляльковий будиночок для Барбі.
- Обрати, замовити і придбати ляльковий будинок і відправити його в будь яке місто України.

Обирайте і купуйте дитячі лялькові будиночки українського виробництва – в інтернет магазині «Барбі Хаус».


Купить большой домик для кукол Барби - мечта каждой маленькой принцессы!

22.08.2016

Безусловно, интересные и разнообразные детские игрушки нужны каждому ребенку, ведь именно игрушки помогают не только сделать досуг интересным, но и добавляют в жизни ребенка нотки настоящего волшебства. Если в вашей семье растет маленькая девочка, то ей непременно понадобится не только не только куклы Барби, но и аксессуары для них. Безусловно, главным игровым аксессуаром для кукол является большой и красивый кукольный домик, в котором смогут жить все куклы.

Где же в Украине можно купить не дорогой и яркий и качественный кукольный домик для Барби, Монстр Хай и других детских кукол. Ответ достаточно прост - в первом в Украине магазине детских кукольных домиков для Барби, украинского производства - «Барби Хаус». Мы не можем не отметить, что по отзывам наших покупателей, которые уже приобрели наши кукольные домики, они ничем не уступают домикам таких известных мировых производителей как: Barbie Dreamhouse, Barbie Toys, Dollhouses, Barbie House Kids, KidKraft, KidKraft Toys и других.

Домики для кукол бывают разных размеров, от небольших двухэтажных домиков для Барби , которые легко можно разместить в любой комнате, до огромных домиков - коттеджей , которым требуется специально выделенное место в детской комнате. Наши кукольные домики созданы, чтобы поражать и восхищать малышей и радовать взрослых своим качеством и ценовой доступностью.

Подобрать качественный кукольный домик и наполнить его всей необходимой мебелью и аксессуарами для игры очень просто. Выбрать все это и заказать с доставкой по Киеву или Украине - вы с легкостью можете на первом в Украине, специализированном магазине детских кукольных домиков украинского производства - «Барби Хаус».

Покупая качественные и недорогие кукольные домики, мебель и аксессуары для кукол вы сможете:
- Порадовать именинницу, подарив ей домик для кукол.
- Подготовить замечательный новогодний подарок для любой девочки - кукольный домик для Барби.
- Выбрать, заказать и приобрести кукольный дом и отправить его в любой город Украины.

Выбирайте и покупайте детские кукольные домики украинского производства - в интернет магазине «Барби Хаус».


Якісні лялькові будиночки для Барбі, за доступними цінами, від українського виробника

15.08.2016

Інтернет магазин лялькових будиночків «Барбі Хаус» вітає вас! На сторінках нашого магазину ви можете ознайомитися з широким асортиментом різноманітних будиночків для ляльок Барбі, нашого власного українського виробництва. Ми є безпосередньо виробником і реалізатором лялькових будиночків. За якістю і емоційністю для дітей, наші будиночки нічим не поступаються будиночкам від всесвітньо відомої компанії виробника - Mattel. А за ціною наші будиночки в кілька разів доступніші.

Конструктивно наші будиночки виконані з екологічно безпечних, міцних і довговічних матеріалів, в складі яких немає токсичних барвників і сторонніх домішок, що робить наші лялькові будиночки абсолютно безпечними для дітей. Також наші будиночки зібрані якісно і їм не страшні ніякі механічні пошкодження, прямий вплив сонячного повітря і вологи. Моделі лялькових будиночків залишаються такими ж яскравими і цілісними стільки часу – скільки це буде вам потрібно.

Наші експерти і майстри створюють продумані і затребувані моделі будиночків для Барбі, Монстр Хай та інших ляльок. Довірившись магазину «Барбі Хаус» ви ніколи не пошкодуєте про таке рішення. Доказом цього є безліч виключно позитивних відгуків наших покупців.

Який же будиночок краще обрати? Ви можете зупинити свій вибір на невеликому двох поверховий будинок для однієї ляльки Барбі або сімейної пари. Також чудовим вибором стане великий будинок – особняк, в якому легко можна розмістити всі іграшки, ляльки, лялькові меблі та декоративні елементи.

Будинок мрії для ляльки Барбі – це стильний, трьох поверховий будинок, з великими вікнами та балконом. Безумовно – рожевий колір і стильний дизайн - обов'язкові вимоги.

Скільки ж коштує стильний і гарний будиночок для Барбі? Відповідь на це питання – проста: все залежить в першу чергу від розмірів лялькового будиночка та його кольорового оформлення. Але який би будиночок ви не обрали, ви можете бути впевнені в тому, що купуєте іграшку чудової якості по найкращій ціні від виробника.


Качественные кукольные домики для Барби, по доступным ценам, от украинского производителя

15.08.2016

Интернет магазин кукольных домиков «Барби Хаус» приветствует вас! На страницах нашего магазина вы можете ознакомиться с широким ассортиментом разнообразных домиков для кукол Барби, нашего собственного украинского производства. Мы непосредственно производитель и реализатор кукольных домиков. По качеству и эмоциональностью для детей, наши домики ничем не уступают домикам от всемирно известной компании производителя - Mattel. В свою очередь по ценам наши домики в несколько раз доступнее.

Конструктивно наши домики выполнены из экологически безопасных, прочных и долговечных материалов, в составе которых нет токсичных красителей и посторонних примесей, что делает наши кукольные домики абсолютно безопасными для детей. Также наши домики собраны качественно и им не страшны никакие механические повреждения, прямое влияние солнечного света влаги. Модели кукольных домиков остаются такими же яркими и цельными столько времени - сколько это будет вам нужно.

Наши эксперты и мастера создают продуманные и востребованные модели домиков для Барби, Монстр Хай и других кукол. Доверившись магазину «Барби Хаус» вы никогда не пожалеете о таком решении. Доказательством этого является множество исключительно положительных отзывов наших покупателей.

Какой же домик лучше выбрать? Вы можете остановить свой выбор на небольшом двух этажном домике для одной куклы Барби или семейной пары. Также замечательным выбором станет большой дом - особняк , в котором легко можно разместить все игрушки, куклы, кукольную мебель и декоративные элементы.

Дом мечты для куклы Барби - это стильный, трех этажный дом , с большими окнами и балконом. Безусловно - розовый цвет и стильный дизайн - обязательные требования.

Сколько же стоит стильный и красивый домик для Барби? Ответ на этот вопрос - прост: все зависит в первую очередь от размеров кукольного домика и его цветового оформления. Но какой бы домик вы не выбрали, вы можете быть уверены в том, что покупаете игрушку превосходного качества по лучшей цене от производителя.


Лялькові будиночки Барбі і меблі для дитячих лялькових будиночків

20.07.2016

Ігровий ляльковий будиночок з меблями - відмінний подарунок для будь-якої дитини від 3-х років. Всі наші будиночки відрізняються своїми габаритами, розмірами, кількістю поверхів, наявністю лялькової меблів і аксесуарів, форматом, дизайном і кольором оформлення.

Про наші ляльковібудиночки:
Всі наші лялькові будиночки і будиночки для Барбі виготовлені з якісних матеріалів, які відповідають усім європейським екологічним нормам, і вимогам до матеріалів для виробництва дитячих меблів. Коли ви купуєте дитячий ляльковий будиночок у Barbie House - ви можете бути впевнені в якості нашої продукції.

У нашому асортименті є як великі будинки для Барбі з меблями , ляльковими аксесуарами і всім необхідним оздобленням, так і маленькі лялькові будиночки для малюків від 2 х років.

Так само у нас на сайті, ви можете укомплектувати обраний вами будинок для Барбі усіма необхідними наборами лялькової меблів від ліжечка для ляльок , до ванної кімнати , дитячої кімнати < /a> та навіть придбати садові меблі для ляльок.

Доставка наших будиночків, а так само лялькових меблів і аксесуарів здійснюється як по Києву так і в будь-яке місто України.


Кукольные домики Барби и мебель для детских кукольных домиков

20.07.2016

Игровой кукольный домик с мебелью – отличный подарок для любого ребенка от 3-х лет. Все наши домики отличаются своими габаритами, размерами, количеством этажей, наличием кукольной мебели и аксессуаров, форматом, дизайном и цветом оформления.

О наших кукольных домиках:
Все наши кукольные домики и домики для Барби изготовлены из качественных материалов, соответствующих всем европейским экологическим нормам, и требованиям к материалам для производства детской мебели. Когда вы покупаете детский кукольный домик у Barbie House – вы можете быть уверенны в качестве нашей продукции.

В нашем ассортименте есть как большие дома для Барби с мебелью , кукольными аксессуарами и всем необходимым убранством, так и маленькие кукольные домики для малышей от 2-х лет.

Так же у нас на сайте, вы можете укомплектовать выбранный вами дом для Барби всеми необходимыми наборами кукольной мебели от кроватки для кукол, до ванной комнаты, детской комнаты и даже приобрести садовую мебель для кукол.

Доставка наших домиков, а так же кукольной мебели и аксессуаров осуществляется как по Киеву так и в любой город Украины.


Де можна купити меблі для ляльок і лялькових будиночків Барбі?

13.06.2016

Всі дівчатка, з юного віку, просто обожнюють грати з ляльками. Вони роблять для своїх ляльок будиночки, купують і самі створюють яскраві й барвисті костюми для своїх ляльок і т.д. Одним з обов'язкових аксесуарів лялькового будиночка є лялькові меблі, оскільки всім лялькам Барбі, необхідно, десь спати, їсти і проводити приємний час зі своєю щасливою сім'єю. Наприклад, що б приймати гостей, потрібен великий і красивий святковий стіл для ляльок , з посудом, келихами і всіма необхідними аксесуарами.

На нашому сайті ви можете не тільки вибрати і купити необхідний вам ляльковий будиночок , але так само і наповнити його всіма необхідними меблями для ляльок : спальня і гардеробна кімната, кухня і їдальня , вітальня і передпокій , ванна з джакузі і багато інших меблів необхідної для будиночка Барбі. Всі меблі виконані з якісних і безпечних матеріалів, має прекрасну деталізацію, що перетворює дитячу гру в дивовижну оживаючу казку про улюблену ляльку.

Вибрати й купити ляльковий будиночок, а так само меблі для ляльок ви можете, зателефонувавши нам за телефоном: +38 (050) 941-81-21 або просто натиснувши кнопку «купити» на нашому сайті, навпроти вподобаного вами лялькового будиночка або набору меблів для ляльок. Ми в свою чергу в найкоротші терміни забезпечимо доставку вашого замовлення в будь-яке з міст України. А в більшості великих міст, таких як: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв, Полтава, Черкаси, Суми, Чернігів, Вінниця, Кривий Ріг, Житомир, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Луцьк, Чернівці, Хмельницький та багато інших ви зможете отримати свої покупки на наступний день після замовлення.


Где можно купить мебель для кукол и кукольных домиков Барби?

13.06.2016

Все девочки, с юного возраста, просто обожают играть с куклами. Они делают для своих кукол домики, покупают и сами создают яркие и красочные наряды для своих кукол и т.д. Одним из обязательных аксессуаров кукольного домика является кукольная мебель, поскольку всем куклам Барби, необходимо, где то спать, где то кушать и проводить приятное время со своей счастливой семьей. Например, что бы принимать гостей, нужен большой и красивый праздничный стол для кукол , с посудой, бокалами и всеми необходимыми аксессуарами.

На нашем сайте вы можете не только выбрать и купить необходимый вам кукольный домик, но так же и наполнить его всей необходимой мебелью для кукол: спальня и гардеробная комната, кухня и столовая, гостиная и прихожая, ванна с джакузи и много другой мебели необходимой для домика Барби. Вся мебель выполнена из качественных и безопасных материалов, имеет потрясающую детализацию, что превращает детскую игру в удивительную оживающую сказку о любимой кукле.

Выбрать и купить кукольный домик, а так же мебель для кукол вы можете, позвонив нам по телефону: +38 (050) 941-81-21 или просто нажав кнопку «купить» на нашем сайте, напротив понравившегося вам кукольного домика или набора мебели для кукол. Мы в свою очередь в кратчайшие сроки обеспечим доставку вашего заказа в любой из городов Украины. А в большинстве крупных городов, таких как: Киев, Днепропетровск, Харьков, Одесса, Херсон, Запорожье, Николаев, Полтава, Черкассы, Сумы, Чернигов, Винница, Кривой Рог, Житомир, Ровно, Тернополь, Ивано-Франковск, Львов, Ужгород, Луцк, Ужгород, Черновцы, Хмельницкий и многие другие вы сможете получить свои покупки на следующий день после заказа.
Великий ляльковий будиночок з меблями і аксесуарами.

03.06.2016

Давно минув той час, коли кожна дівчинка мріяла про свою ляльку Барбі з красивими золотистим волоссям, стрункою фігурою і яскравими вбраннями. На сьогодні реальність така, що у кожної маленької принцеси є не одна, а навіть кілька улюблених ляльок Barbie, Bratz, Moxie і інших популярних брендів.

Про що ж мріють ці маленькі принцеси сьогодні?
Кожна з них мріє розмістити всіх своїх ляльок у великому і красивому, трьох поверховому ляльковому будиночку, наповненому найрізноманітнішої лялькової меблями і аксесуарами. Чудова вітальня меблі для ляльок на першому поверсі, кухня-їдальня для ляльок з усім необхідним на другому, поруч дитяча кімната для ляльок або Велика ванна кімната з джакузі , а на третьому поверсі - велика спальня, з красивим ліжком для Барбі , з виходом на балкончик. Так, саме про такі композиції з лялькового будиночка наповненого красивими і яскравими ляльковими меблями мріють маленькі принцеси.

У нашому інтернет магазині Barbie House (Барбі Хаус) , представлений великий вибір різноманітних лялькових будиночків і будиночків для Барбі а так само безліч яскравих і оригінальних комплектів меблів для ляльок. Наприклад, спальня для ляльки Барбі складається з великого красивого ліжка, столика трюмо з дзеркалом і невеликого крісла. Кухня для ляльок представлена кількома наборами і містить не тільки великий красивий стіл зі стільцями, але також всю необхідну посуд, прилади та аксесуари, необхідні для сервірування лялькового столика. Всі меблі виконані якісно і максимально копіюють справжні меблі, що надає ляльковому будиночку неймовірної реалістичності і в сою чергу дуже подобається дітям.

Такий ляльковий будиночок, наповнений красивими ляльковими меблями, послужить відмінним подарунком для дівчинки на будь-яке свято чи день народження і запам'ятається дитині на все життя!

Большой кукольный домик с мебелью и аксессуарами.

03.06.2016

Давно прошло то время, когда каждая девочка мечтала о своей кукле Барби с красивыми золотистыми волосами, стройной фигурой и яркими нарядами. На сегодня реальность такова, что у каждой маленькой принцессы есть не одна, а даже несколько любимых кукол Barbie, Bratz, Moxie и других популярных брендов.

О чем же мечтают эти маленькие принцессы сегодня?
Каждая из них мечтает разместить всех своих кукол в большом и красивом, трех этажном кукольном домике, наполненном самой разнообразной кукольной мебелью и аксессуарами. Чудесная гостиная мебель для кукол на первом этаже, кухня-столовая для кукол со всем необходимым на втором, рядом же детская комната для кукол или больная ванная комната с джакузи, а на третьем этаже – большая спальня, с красивой кроватью для Барби, с выходом на балкончик. Да, именно о такой композиции из кукольного домика наполненного красивой и яркой кукольной мебелью мечтают маленькие принцессы.

В нашем интернет магазине Barbie House (Барби Хаус), представлен большой выбор разнообразных кукольных домиков и домиков для Барби а так же множество ярких и оригинальных комплектов мебели для кукол. Например, спальня для куклы Барби состоит из большой красивой кровати, столика трюмо с зеркалом и небольшого кресла. Кухня для кукол представлена несколькими наборами и содержит в семе не только большой красивый стол со стульями, но так, же всю необходимую посуду, приборы и аксессуары, необходимые для сервировки кукольного столика. Вся мебель выполнена качественно и максимально копирует настоящую мебель, что придает кукольному домику невероятной реалистичности и в сою очередь очень нравится детям.

Такой кукольный домик, наполненный красивой кукольной мебелью, послужит отличным подарком для девочки на любой праздник или день рождения и запомнится ребенку на всю жизнь!
Купівля лялькового будиночка - мрія кожної дівчинки

12.05.2016

Іграшки необхідні всім без винятку малюкам, оскільки вони не просто урізноманітнюють дозвілля дитини, але і привносять в його життя - нотки казки і магічного чарівництва гри. Якщо у вашій сім'ї росте маленька принцеса, то їй, звичайно ж, знадобляться не тільки ляльки та інші мультяшні персонажі, а й різноманітні аксесуари для них. У великому, красивому і яскравому ляльковому будиночку зможуть розміститися всі улюблені ляльки і тваринки вашої дитини.
Де ж придбати такий будиночок в Україні? - Запитаєте ви. Відповідь очевидно проста - в інтернет магазині лялькових будиночків «Barbie House» (Барбі Хаус) - великий вибір найрізноманітніших лялькових будиночків від невеликих - двох поверхових - до величезних будинків особняків для Барбі. І все це за дуже доступними цінами. Вибір завжди залишається за вами - але в чому ми точно впевнені - так це в тому, що ви і ваша дитина залишитеся на 100% задоволені покупкою лялькового будиночка в нашому магазині :)

Ляльковий будиночок: жива і яскрава гра
Купити якісні дитячі іграшки (будиночки для ляльок) в Києві за доступними цінами - це просто. Подивіться наш асортимент лялькових будиночків і виберіть те, що вам до душі. З ляльковим будиночком від «Barbie House» (Барбі Хаус) в кімнаті вашої дитини оживуть улюблені мультфільми та казки і за допомогою тільки своєї фантазії дитина зможе розігрувати захоплюючі історії.

Купівля чудесного лялькового будиночка від «Barbie House» (Барбі Хаус) дозволить вам:
- Порадувати вашій маленькій принцесі в день її народження - ляльковий будиночок - відмінний подарунок, який запам'ятається без перебільшення, на все життя.
- Заздалегідь запланувати подарунок для дівчинки до нового року - будинок для ляльок.
- Замовити, придбати з доставкою або відправити ляльковий будиночок по Україні, якщо ваша малеча живе в іншому місті.

Придумувати і створювати дизайни і інтер'єри свого власного лялькового будиночка - ні з чим незрівнянна радість для маленької дівчинки. Вибрати й купити ляльковий будиночок в Києві або інших містах України - це просто, просто оберіть той будиночок, який вам сподобався в нашому магазині, оформивши замовлення в 2 кліка.


Покупка кукольного домика – мечта каждой девочки

12.05.2016

Игрушки необходимы всем без исключения малышам, поскольку они не просто разнообразят досуг ребенка, но и привносят в его жизнь – нотки сказки и магического волшебства игры. Если в вашей семье растет маленькая принцесса, то ей, конечно же, понадобятся не только куклы и другие мультяшные персонажи, но и разнообразные аксессуары для них. В большом, красивом и ярком кукольном домике смогут разместиться все любимые куклы и зверюшки вашего ребенка.
Где же приобрести такой домик в Украине? – спросите вы. Ответ очевидно прост – в интернет магазине кукольных домиков «Barbie House» (Барби Хаус) – большой выбор самых разнообразных кукольных домиков от небольших – двух этажных – до огромных домов особняков для Барби. И все это по очень доступным ценам. Выбор всегда остается за вами – но в чем мы точно уверены – так это в том, что вы и ваша малышка останетесь на 100% довольны покупкой кукольного домика в нашем магазине :)

Кукольный домик: живая и яркая игра
Купить качественные детские игрушки (домики для кукол) в Киеве по доступным ценам – это просто. Посмотрите наш ассортимент кукольных домиков и выберите то, что вам по душе. С кукольным домиком от «Barbie House» (Барби Хаус) в комнате вашего ребенка оживут любимые мультфильмы и сказки и с помощью только своей фантазии ребенок сможет разыгрывать самые увлекательные истории.

Покупка чудесного кукольного домика от «Barbie House» (Барби Хаус) позволит вам:
- Порадовать вашу маленькую принцессу в день ее рождения – кукольный домик – отличный подарок, который запомнится без преувеличения, на всю жизнь.
- Заранее запланировать подарок для девочки к новому году – дом для кукол.
- Заказать, купить с доставкой или отправить кукольный домик по Украине, если ваша малышка живет в другом городе.

Придумывать и создавать дизайны и интерьеры своего собственного кукольного домика – ни с чем не сравнимая радость для маленькой девочки. Выбрать и купить кукольный домик в Киеве или других городах Украины – это просто, просто выберите тот домик, который вам понравился в нашем магазине, оформив заказ в 2 клика.


Цікаві відео огляди нашого трьох поверхового лялькового будиночка для Барбі від Ярослави

29.03.2015
На відео представлений ляльковий будиночок для Барбі рожевий. Купити такий будинок для Барбі ви можете в нашому магазині лялькових будиночків і будиночків для Барбі - "Барбі Хаус". Так само в нашому асортименті великі і маленькі лялькові будиночки для будь-яких ляльок. Подивитися всі лялькові будиночки .

Интересные видео обзоры нашего трех этажного кукольного домика для Барби от Ярославы

29.03.2015
На видео представлен кукольный домик для Барби розовый. Купить такой дом для Барби вы можете в нашем магазине кукольных домиков и домиков для Барби - "Барби Хаус". Так же в нашем ассортименте Большие и маленькие кукольные домики для любых кукол. Посмотреть все кукольные домики.12 ЦІКАВИХ ФАКТИ Про ЛЯЛЬКУ БАРБІ (BARBIE):

18.02.2016

1. Повне ім'я ляльки Барбі (Barbie) - Барбара Міллісент Робертс :)
2. Фірмовий колір ляльки Барбі (Barbie) - це рожевий (код кольору - PMS 219) :)
3. 92% дівчаток у віці від 3 до 10 років мають, одну або більше лялькою Барбі (Barbie) :)
4. 11 ляльок - така середня кількість Барбі (Barbie) у дівчаток у віці 3-7 років :)
5. Перший хлопець Барбі (Barbie), - Кен (Ken), з'явився через два роки після появи самої (Barbie), в 1961 році :)
6. Не багато хто знає, але у Барбі (Barbie) є три сестри - їх звуть Шкіпер, Стейсі, Челсі :)
7. За своє життя, Барбі (Barbie) виховала більше 50 різноманітних домашніх і диких тварин. Це були: собака, кінь, кішка, папуга, шимпанзе, панда, лев, жираф і навіть зебра :)
8. Сама Барбі (Barbie) ніколи не була вагітною (в положенні була лише її найкраща подруга - Мідж) :)
9. На сьогодні існує понад 24 мультфільмів Барбі (Barbie) про такі цінності як дружба, любов, повага, досягнення мети, про різницю між добром і злом, хорошою чи поганою поведінкою. А найголовніше, що в мультфільмах головна героїня Барбі (Barbie) показує як виходити зі складних ситуацій і втілювати свої мрії в реальність :)
10. Найдорожча в світі лялька Барбі (Barbie) з рожевим діамантом в 1 карат на кольє, була продана в 2010 році на торгах аукціонного дому Christie's за більш ніж за 302 тисячі доларів :)
11. Також існують колекційні Барбі (Barbie) в образі різних знаменитостей, серед яких можна знайти: Шер, принцеси Діани, британське подружжя - принца Вільяма і Кейт, дівчата Джеймса Бонда, героїні Кейт Уінслет з фільму «Титанік», героїв фільмів «Володар кілець», «Пірати Карибського моря», «Сутінки» і багатьох інших :)
12. Цікаво, що Барбі (Barbie) реалізувала себе в більш ніж 120 професіях , в кожній побудувавши успішну кар'єру. Від дипломованої медсестри до рок-зірки, від ветеринара до інструктора з аеробіки, від пілота до поліцейського, лялька Барбі (Barbie). І одночасно Барбі (Barbie) залишається незмінним зразком для наслідування і агентом змін для дівчаток. У 1960-х вона стала першою американкою, яка підкорила «пластикове небо», полетівши на Місяць ще за 4 роки до Ніла Армстронга! :)

Купить відмінні дерев'яні лялькові будиночки для ляльки Барбі (Barbie) ви можете на нашому сайті. Ми пропонуємо на вибір безліч варіантів, від невеликого, двоповерхового будинків для Барбі, до величезного будинку-особняка для ляльок. Вибирайте ваш будиночок для Барбі (Barbie) на «Barbie House»


12 ИНТЕРЕСНЫХ ФАКТЫ О КУКЛЕ БАРБИ (BARBIE):

18.02.2016

1. Полное имя куклы Барби (Barbie) — Барбара Миллисент Робертс :)
2. Фирменный цвет куклы Барби (Barbie) — это розовый (код цвета - PMS 219) :)
3. 92% девочек в возрасте от 3 до 10 лет обладают, однойили более куклой Барби (Barbie) :)
4. 11 кукол — такое среднее количество Барби (Barbie) у девочек в возрасте 3-7 лет :)
5. Первый парень Барби (Barbie), - Кен (Ken), появился через два года после появления самой (Barbie), в 1961 году :)
6. Не многие знают, но у Барби (Barbie) есть три сестры — их зовут Шкипер, Стейси, Челси :)
7. За свою жизнь, Барби (Barbie) воспитала более 50 различбных домашних и диких животных. Это были: собака, лошадь, кошка, попугай, шимпанзе, панда, лев, жираф и даже зебра :)
8. Сама Барби (Barbie) никогда не была беременной (в положении была лишь ее лучшая подруга - Мидж) :)
9. На сегодня существует более 24 мультфильмов Барби (Barbie) о таких ценностях как дружба, любовь, уважение, достижения цели, о разнице между добром и злом, хорошим или плохим поведением. А самое главное, что в мультфильмах главная героиня Барби (Barbie) показывает как выходить из сложных ситуаций и воплощать свои мечты в реальность :)
10. Самая дорогостоящая в мире кукла Барби (Barbie) с розовым бриллиантом в 1 карат на колье, была продана в 2010 году на торгах аукционного дома Christie's за более чем за 302 тысячи долларов :)
11. Существуют, так же коллекционные Барби (Barbie) в образе самых разных знаменитостей, среди которых можно найти: Шер, принцессы Дианы, британских супругов — принца Уильяма и Кейт, девушки Джеймса Бонда, героини Кейт Уинслет из фильма «Титаник», героев фильмов «Властелин колец», «Пираты Карибского моря», «Сумерки» и многих других :)
12. Интересно, что Барби (Barbie) реализовала себя в более чем 120 профессиях, в каждой построив успешную карьеру. От дипломированной медсестры к рок-звезде, от ветеринара к инструктору по аэробике, от пилота к полицейскому, кукла Барби (Barbie). И одновременно Барби (Barbie) остается неизменным образцом для подражания и агентом изменений для девочек. В 1960-х она стала первой американкой, которая покорила «пластиковое небо», полетев на Луну еще за 4 года до Нила Армстронга! :)

Купить отличные деревянные кукольные домики для куклы Барби (Barbie) вы можете на нашем сайте. Мы предлагаем на выбор множество вариантов, от небольшого, двухэтажного домов для Барби, до огромного дома-особняка для кукол. Выбирайте ваш домик для Барби (Barbie) на «Barbie House»


Як з'явилася лялька Barbie

28.01.2016

«Філософія ляльок Barbie полягає в тому, що будь-яка маленька дівчинка, за допомогою ляльки, може стати тим, ким захоче. Саме дитяча лялька Barbie відображає той факт, що у кожної жінки є вибір». Рут Хендлер (авторка ляльки Barbie).

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ Ляльки BARBIE У 1945 році Рут і Еліот Хендлер створили компанію Mattel. А 14 років потому в світі з'явилася перша лялька Barbie. Коли у Рут запитали, як вона ставиться до свого творіння - вона відповіла: «Я - мама Barbie».

Ідея створення ляльки Barbie виникла у Рут, під час спостереження за своєю дочкою, під час гри з паперовими ляльками. Рут помітила, що під час гри у дочки, яку звали Барбара, популярні саме дорослі ляльки. Під час гри з дорослими ляльками діти уявляють себе дорослими в різних ролях. Рут відразу зрозуміла, що гра, в якій діти переносять себе в майбутнє - важливий процес у вихованні дитини. Так само вона звернула свою увагу на те, що на ринку іграшок в той час практично не було ляльок, які зображували дорослих. Так Рут Хендлер вирішила створити Barbie.

Через кілька років кропіткої праці, безлічі найрізноманітніших ідей, ескізів - компанія Mattel представела споживачам першу Barbie - ляльку в образі стильної моделі. Ця подія сталося 9 березня 1959, на щорічній виставці іграшок в Нью-Йорку. Ніколи раніше покупці не бачили нічого подібного. Лялька Barbie повністю відрізнялася від популярних в той час ляльок і пупсиків.

З тих пір, освоївши сотні найрізноманітніших професій і змінивши не меншу кількість своїх образів, знайшовши велику кількість друзів по всьому світу, Barbie із завидною постійністю продовжує знаходити все нові і нові способи надихати і заохочувати нове покоління дівчаток.


Как появилас кукла Barbie

28.01.2016

«Философия кукол Barbie заключается в том, что любая маленькая девочка, при помощи куклы, может стать практически кем захочет. Именно детская кукла Barbie отражает тот факт, что у каждой женщины есть выбор». Рут Хэндлер (создательница куклы Barbie).

ИСТОРИЯ СОЗДАНИЯ КУКЛЫ BARBIE В 1945 году Рут и Элиот Хэндлер создали компанию Mattel. А 14 лет спустя в мире появилась первая кукла Barbie. Когда у Рут спросили, как она относится к своему творению – она ответила: «Я — мама Barbie».

Идея создания куклы Barbie возникла у Рут, во время наблюдения за своей дочерью, во время игры с бумажными куклами. Рут заметила, что во время игры у дочери, которую звали Барбара, популярны именно взрослые куклы. Во время игры со взрослыми куклами дети представляют себя взрослыми в самых разных ролях. Рут сразу поняла, что игра, в которой дети переносят себя в будущее – важный процесс в воспитании ребенка. Так же она обратила свое внимание на то, что на рынке игрушек в то время практически небыло кукол, которые изображали взрослых. Так Рут Хэндлер решила создать Barbie.

Через несколько лет кропотливого труда, можества самых разных идей, эскизов – компания Mattel представела потребителям первую Barbie – куклу в образе стильной модели. Это событие произошло 9 марта 1959 года, на ежегодной выставке игрушек в Нь-Йорке. Никогда ранее покупатели не видели ничего подобного. Кукла Barbie полностью отличалась от популярных в то время кукол и пупсиков.

С тех пор, освоив сотни самых разнообразных профессий и изменив не меньшее количество своих образов, приобретя огромное количество друзей по всему миру, Barbie с завидным постоянством продолжает находить все новые и новые способы вдохновлять и поощрять новое поколение девочек.


Якісні і не дорогі лялькові будиночки для барбі і інших ляльок українського виробництва від «Barbie House»

15.01.2016

Великий і красивий ляльковий будинок - один з найбажаніших подарунків для кожної маленької дівчинки. Інтернет магазин «Barbie House», (Барбі Хаус) - займається розробкою та виготовленням найрізноманітніших дитячих лялькових будиночків, які принесуть дітям безліч годин захоплюючих ігор і позитивних емоцій.

Вся продукція українського бренду «Barbie House», (Барбі Хаус) виготовляється з екологічно безпечних і сертифікованих матеріалів, дозволених для виробництва дитячих меблів в Європі. Це стосується будь-яких матеріалів і комплектуючих, які ми використовуємо у виробництві наших лялькових будиночків. Поверхня всіх виробів гладка, без будь-яких нерівностей і задирок, що робить її абсолютно безпечною для дітей.

Всі будиночки доставляються в зібраному вигляді і готові до гри - вам не потрібно розбиратися в складних схемах збірки і витрачати на це свій час - замість цього ви відразу можете перейти до оформлення і облаштування вашого лялькового будиночка разом з дитиною.

Великий і різноманітний асортимент дитячих лялькових будиночків від Barbie House », (Барбі Хаус) дозволить вам підібрати будиночок будь-яких розмірів і на будь-який смак чи гаманець.


Качественные и не дорогие кукольные домики для барби и других кукол украинского производства от «Barbie House»

15.01.2016

Большой и красивый кукольный дом – один из самых желанных подарков для каждой маленькой девочки. Интернет магазин «Barbie House», (Барби Хаус) – занимается разработкой и изготовлением самых разнообразных детских кукольных домиков, которые принесут детям множество часов увлекательных игр и позитивных эмоций.

Вся продукция украинского бренда «Barbie House», (Барби Хаус) изготавливается из экологически безопасных и сертифицированных материалов, разрешенных для производства детской мебели в Европе. Это касается любых материалов и комплектующих, которые мы используем в производстве наших кукольных домиков. Поверхность всех изделий гладкая, без каких либо шороховатостей и заусенец, что делает ее абсолютно безопасной для детей.

Все домики доставляются в собранном виде и готовы к игре – вам не нужно разбираться в сложных схемах сборки и тратить на это свое время – вместо этого вы сразу можете приступить к оформлению и обустройству вашего кукольного домика вместе с ребенком.

Большой и разнообразный ассортимент детских кукольных домиков от Barbie House», (Барби Хаус) позволит вам подобрать домик любых размеров и на любой вкус.


Кращий подарунок дівчинці на новий 2016 рік - це ляльковий будиночок для Барбі

03.12.2015

Дитячий ляльковий будиночок - мрія будь-якої маленької дівчинки. Всі знають - з якою радістю і задоволенням дівчатка люблять грати ляльками. Для них це одині з найулюбленіших іграшок. І навіть у дорослих красиві дитячі лялькові будиночки, обставлені лялькової меблями, і аксесуарами для ляльок Барбі викликають відповідні емоції.

Великий і красивий ляльковий будиночок наповнений меблями та аксесуарами - практично точна копія справжнього багатокімнатного трьох поверхового будиночка. У ньому ви знайдете все необхідне для життя. Красиві кімнати легко обладнати необхідною лялькової меблями і мініатюрною побутовою технікою для Барбі. Навіть такі дрібниці як набори посуду, приладдя для ванної кімнати, і навіть душова кабіна - все це можна розмістити в чудовому ляльковому будиночку. Кожна дрібниця, деталь і аксесуар такого лялькового будиночка дозволить дитині пізнавати світ і організувати простір в будинку на свій смак. Дитина зможе переставляти меблі, прикрашати свій будиночок найрізноманітнішими способами, а також наводити в ньому красу і порядок. А які захоплюючі лялькові історії народжуються в таких будинках - це безмежне поле для розвитку дитячої фантазії.

У нашому інтернет-магазині дитячих лялькових будиночків - «Barbie House» (Барбі Хаус) ви зможете знайти будиночок на будь-який смак. Від невеликих 2-х поверхових лялькових будиночків, до величезних будиночків-особняків, з терасою.

Житло для дитячих ляльок - один з найважливіших елементів гри. Такий ляльковий будиночок стане для дитини найбажанішим подарунком на будь-яке свято, будь то день народження, новий рік або будь-яка інша святкова дата. Подаруйте вашій дитині ляльковий будиночок - подарунок, який запам'ятається на все життя.


Лучший подарок девочке на новый 2016 год – это кукольный домик для Барби

03.12.2015

Детский кукольный домик – мечта любой маленькой девочки. Все знают – с какой радостью и удовольствием девочки любят играть куклами. Для них это одни из самых любимых игрушек. И даже у взрослых красивые детские кукольные домики, обставленные кукольной мебелью, и аксессуарами для кукол Барби вызывают умиление.

Большой и красивый кукольный домик наполненный мебелью и аксессуарами – практически точная копия настоящего многокомнатного трех этажного домика. В нем вы найдете все необходимое для жизни. Красивые комнаты легко оборудовать необходимой кукольной мебелью и миниатюрной бытовой техникой для Барби. Даже такие мелочи как наборы посуды, принадлежности для ванной комнаты, и даже душевая кабина – все это можно разместить в чудесном кукольном домике. Каждая мелочь, деталь и аксессуар такого кукольного домика позволит ребенку познавать мир и организовать пространство в доме по своему вкусу. Ребенок сможет переставлять мебель, украшать свой домик самыми разнообразными способами, а так же наводить в нем красоту и порядок. А какие увлекательные кукольные истории рождаются в таких домах – это безграничное поле для развития детской фантазии.

В нашем интернет-магазине детских кукольных домиков - «Barbie House» (Барби Хаус) вы сможете найти домик на любой вкус. От небольших 2-х этажных кукольных домиков, до огромных домиков-особняков, с терассой.

Жилье для детских кукол – один из важнейших элементов игры. Такой кукольный домик станет для ребенка самым желанным подарком на любой праздник, будь то день рождения, новый год или любая другая праздничная дата. Подарите вашему ребенку кукольный домик – подарок, который запомнится ему на всю жизнь.


Чому кращий подарунок дівчинці на день народження або новий рік - великий і красивий ляльковий будиночок

06.11.2015

Багато батьків часто задаються питанням - в якому віці дівчинці слід подарувати її перший будиночок для ляльок Barbie (Барбі), Winx (Винкс), Bratz (Брац) і Monster High (Школи Монстрів)?

Педагоги і дитячі психологи говорять про те, що іграшки такого роду починають викликати інтерес у дітей з 2,5-3 років. Якраз в цей період у дітей активно розвивається фантазія, вони починають вигадувати історії і обігравати їх в своїх іграх. Так що якщо вашій доньці вже є 3 роки, і у неї є одна або кілька улюблених ляльок - то безумовно найкращим подарунок на день народження або новий рік - дитячий ляльковий будиночок.

Слід зазначити, що далеко не всі лялькові будиночки для Барбі укомплектовані лялькової меблями і аксесуарами. Слід звернути увагу на це при виборі будиночка. Якщо меблі не входить в комплект з ляльковим будиночком, а своїх лялькових меблів у вашої малятка ще немає - то ви можете купити її додатково. Чим більше меблів і аксесуарів для ляльок ви подаруєте своїй дитині - тим цікавіше і різноманітніше буде гра з ляльковим будиночком.

Інтернет магазин дитячих лялькових будиночків «Barbie House» (Барбі Хаус) пропонує своїм клієнтам широкий і різноманітний асортимент дитячих лялькових будиночків. Повірте, коли ви подаруєте своїй доні дитячий ляльковий будиночок - її щастя і радості не буде меж.


Почему лучший подарок девочке на день рождения или новый год – большой и красивый кукольный домик

06.11.2015

Многие родители часто задаются вопросом - в каком возрасте девочке следует подарить ее первый домик для кукол Barbie (Барби), Winx (Винкс), Bratz (Брац) и Monster High (Школы Монстров)?

Педагоги и детские психологи психологи говорят о том, что игрушки такого рода начинают вызывать интерес у детей с 2,5-3 лет. Как раз в этот период у детей активно развивается фантазия, они начинают придумывать истории и обыгрывать их в своих играх. Так что если вашей дочери уже есть 3 года, и у нее есть одна или несколько любимых кукол – то безусловно лучшим подарком на день рождения или новый год – детский кукольный домик.

Следует отметить, что далеко не все кукольные домики для Барби укомплектованы кукольной мебелью и аксессуарами. Следует обратить внимание на это при выборе домика. Если мебель не входит в комплект с кукольным домиком, а своей кукольной мебели у вашей малышки еще нет – то вы можете купить ее дополнительно. Чем больше мебели и аксессуаров для кукол вы подарите своему ребенку – тем увлекательнее и разнообразнее будет игра с кукольным домиком.

Интернет магазин детских кукольных домиков «Barbie House» (Барби Хаус) предлагает свом клиентам широкий и разнообразный ассортимент детских кукольных домиков. Поверьте, когда вы подарите своей малышке детский кукольный домик – ее счастью и радости не будет предела.


Обираючи і купуючи ляльковий будиночок для дівчинки, не забудьте звернути увагу на деякі важливі моменти

28.10.2015

1. Є моделі лялькових будиночків, які не мають передньої стінки. Такі будиночки більш зручні для гри і облаштування лялькового побуту, гри з ляльковими та аксесуарами. Так само є моделі, які відкриті з усіх боків, ця характеристика теж додає будиночків зручності і простоти під час гри, оскільки легко можна дістатися до будь-якої кімнати і будь-якого куточка лялькового будиночка.

2. Одноповерхові будиночки з єдиною кімнатою вже не викликають великого інтересу і захоплення у дітей. Саме цьому, ми пропонуємо вам:
- Трьох поверховий будиночок для Барбі з балконом;
- Великий будинок-особняк для ляльок з терасою;
- Будиночок стелаж для іграшок;

На першому поверсі лялькового будиночка можна організувати затишну лялькову вітальню, або кухню. На другому і третьому поверсі можна розташувати спальню, ванну кімнату і вбиральню для ляльок. Якщо ви хочете що б з будиночком могло грати кілька дітей одночасно - вам слід придивитися до моделі Будинок-особняк .

3. Будиночки для ляльок Барбі (Barbie), Брац (Bratz), Школа Монстрів (Monster High) виглядають яскраво і оригінально, що дозволяє їм стати прикрасою практично будь-якої дитячої кімнати і додасть дітям гарного настрою.

4. Ляльковий будиночок - це така іграшка, яка не перестає бути цікавою дитині протягом декількох років. Адже важко знайти такі іграшки, з якими дівчатка люблять грати з 5 і до 12 років, а саме до таких відносяться ляльки Барбі, Монстр Хай, Брац і інші.

5. Особливу увагу варто приділити якості лялькових будиночків - вона повинно бути на незмінно високому рівні. Саме такі лялькові будиночки інтернет магазин Барбі Хаус пропонує своїм покупцям. Надійні, міцні і довговічні лялькові будиночки будуть радувати дитини протягом усього терміну своєї служби.

Так само не можна не відзначити, що з появою лялькового будиночка дівчатка починають частіше грати в сюжетно рольові ігри. А як відомо всім батькам - саме такі ігри допомагають емоційному розвитку та соціалізації вашої дитини. Крім того, незабаром після покупки дочки лялькового будиночка ви почнете помічати, як дитина стане більш господарською, акуратною і уважною до деталей. Коли у дівчинки з'являється свій власний ляльковий будиночок, вона незмінно привчається утримувати його в порядку і чистоті, акуратно розставляти лялькові меблі та інші лялькові аксесуари. Важливо, що ляльковий будиночок дозволяє дитині зануритися у власний ігровий світ, що сприяє всебічному розвитку. Порадуйте вашої дитини - подаруйте йому ляльковий будиночок.

Выбирая и покупая кукольный домик для девочки, не забудьте обратить внимание на важные моменты

28.10.2015

1. Есть модели кукольных домиков, которые не имеют передней стенки. Такие домики более удобны для игры и обустройки кукольного быта и игры с кукольными аксессуарами. Так же есть модели, которые открыты со всех сторон, эта характеристика тоже добавляет домикам удобства и простоты во время игры, поскольку легко можно добраться до любой комнаты и любого уголка кукольного домика.

2. Одноэтажные домики с единственной комнатой уже не вызывают большого интереса и восторга у детей. Именно по этому, мы предлагаем вам:
- Трех этажный домик для Барби с балконом;
- Большой дом-особняк для кукол с терассой;
- Домик стеллаж для игрушек;

На первом этаже кукольного домика можно организовать уютную гостиную, или кухню. На втором и третьем этаже можно расположить спальню, ванную комнату и гардеробную для кукол. Если вы хотите что бы с домиком могло играть несколько детей одновременно – вам следует присмотреться к модели Дом-особняк .

3. Домики для кукол Барби (Barbie), Брац (Bratz), Школа Монстров (Monster High) выглядят ярко и оригинально, что позволяет им стать украшением практически любой детской комнаты и добавит детям хорошего настроения.

4. Кукольный домик – это такая игрушка, которая не перестает быть интересной ребенку на протяжении нескольких лет. Ведь трудно найти такие игрушки, с которыми девочки любят играть с 5 и до 12 лет, а именно к таким относятся куклы Барби, Монстр Хай, Брац и другие.

5. Особое внимание стоит уделить качеству кукольных домиков – оно должно быть на неизменно высоком уровне. Именно такие кукольные домики интернет магазин Барби Хаус предлагает своим покупателям. Надежные, прочные и долговечные кукольные домики будут радовать ребенка на протяжении всего срока своей службы.

Так же нельзя не отметить, что с появлением кукольного домика девочки начинают чаще играть в сюжетно ролевые игры. А как известно всем родителям – именно такие игры помогают эмоциональному развитию и социализации вашего ребенка. Кроме того, в скором времени после покупки дочери кукольного домика вы начнете замечать, как ребенок станет более хозяйственным, аккуратным и внимательным к деталям. Когда у девочки появляется свой собственный кукольный домик, она неизменно приучается содержать его в порядке и чистоте, аккуратно расставлять кукольную мебель и другие кукольные аксессуары. Важно, что кукольный домик позволяет ребенку окунуться в собственный игровой мир, что способствует всестороннему развитию. Порадуйте вашего ребенка – подарите ему кукольный домик.

Вибрати, замовити та купити дитячі лялькові будиночки для ляльок Barbie (Барбі), Winx (Винкс), Bratz (Брац) і Monster High (Школи Монстрів)

10.10.2015

У нашому магазині дитячих лялькових будиночків - Barbie House (Барбі Хаус) ми розробили і створили для вас і ваших маленьких принцес - найкращі моделі лялькових будиночків, які по достоїнству оцінили вже багато дітей і їх батьків. У нашому магазині ви знайдете моделі лялькових будиночків для найпопулярніших ляльок - таких як Барбі (Barbie), Брац (Bratz), Школа Монстрів (Monster High), Вінкс (Winx) і багатьох інших, ріст яких до 34 см. А великі і просторі кімнати наших дитячих будиночків ваша малеча може наповнити на свій розсуд, використавши всю свою фантазію творчі здібності.

Лялькові будиночки для улюблених ляльок

Якщо ваша дівчинка вже зібрала свою неповторну колекцію ляльок Барбі, Монстр Хай, Брац, Вінкс, а зберігати їх все ще ніде і вони постійно валяються в різних місцях - в такій ситуації дитячий будиночок для ляльок стане не тільки приємним але й корисним і можна навіть сказати незамінним подарунком на день народження, новий рік, 8 березня або будь-яке інше свято. І навіть якщо у вашої доньки лише одна лялька - будиночок для неї буде так само - найкращим і таким бажаним подарунком.

У нашому магазині лялькових будиночків Barbie House (Барбі Хаус) представлений великий вибір великих і маленьких лялькових будиночків на будь-який смак і гаманець. Ви можете вибрати двох поверхові і трьох поверхові будиночки для ляльок, лялькові будиночки з балконами і терасами, великі будинки-особняки для ляльок, в яких може без проблем оселитися велике лялькове сімейство. Який варіант вам більше до душі і підійде вам за габаритами і кольоровим рішенням - вибирати тільки вам і вашій маленькій принцесі, яка стане повноцінною хазяйкою лялькового будиночка і наповнить його життям. Якщо у вас будуть будь-які питання з приводу наших лялькових будиночків - не сумнівайтеся, телефонуйте нам або пишіть, і ми з радістю і задоволенням відповімо на будь-які з них. Подивитися всі доступні фотографії наших робіт ви завжди можете в нашому Instagram

Выбрать, заказать и купить детские кукольные домики для кукол Barbie (Барби), Winx (Винкс), Bratz (Брац) и Monster High (Школы Монстров)

10.10.2015

В нашем магазине детских кукольных домиков – Barbie House (Барби Хаус) ми разработали и создали для вас и ваших маленьких принцесс – самые лучшие модели кукольных домиков, которые по достоинству оценили уже многие дети и их родители. В нашем магазине вы найдете модели кукольных домиков для самых популярных кукол – таких как Барби (Barbie), Брац (Bratz), Школа Монстров (Monster High), Винкс (Winx) и многих других, высота которых до 34 см. А большие и просторные комнаты наших детских домиков ваша малышка может наполнить по своему усмотрению, использовав всю свою фантазию творческие способности.

Кукольные домики для любимых кукол

Если ваша малышка уже собрала свою неповторимую коллекцию кукол Барби, Монстр Хай, Брац, Винкс, а хранить их все еще негде и они постоянно валяются в разных местах – в такой ситуации детский домик для кукол станет не только приятным но и полезным и можно даже сказать незаменимым подарком на день рождения, новый год, 8 марта или любой другой праздник. И даже если у вашей дочери всего одна кукла – домик для нее по прежнему останется лучшим и таким желанным подарком.

В нашем магазине кукольных домиков Barbie House (Барби Хаус) представлен большой выбор больших и маленьких кукольных домиков на любой вкус и кошелек. Вы можете выбрать двух этажные и трех этажные домики для кукол, кукольные домики с балконами и террасами, большие дома-особняки для кукол, в которых может без проблем поселиться большое кукольное семейство. Какой вариант вам больше по душе и подойдет вам по габаритам и цветовому решению – выбирать только вам и вашей маленькой принцессе, которая станет полноценной хозяйкой кукольного домика и наполнит его жизнью. Если у вас будут любые вопросы по поводу наших кукольных домиков – не сомневайтесь, звоните нам или пишите, и мы с радостью и удовольствием ответим на любые из них. Посмотреть больше фотографий наших работ вы всегда можете в нашем Instagram


Чому батькам варто купити своїм дітям ляльковий будиночок?

13.09.2015

Лялькові будиночки - купити будиночки для барбі.
Кожен з нас, в дитинстві, намагався будувати будиночки для своїх улюблених іграшок (дівчинки для ляльок, хлопчики для черепашок ніндзя і т.д.) з того що було під рукою - картонні коробки, кубики, шахові дошки та ін. - у кого не що вистачало фантазії. Ми вирізали в них віконця і двері, прикрашали різними ляльковими аксесуарами і меблями. Меблі для лялькових будиночків часто робили із сірникових коробочок. Мріяти в ті часи про великий, яскравий і гарний ляльковий будиночок наповнений меблями і аксесуарами не доводилося.

Які будиночки для ляльок доступні для покупки сьогодні?
Будиночки та будинки для ляльок Барбі. Сьогодні ситуація серйозно змінилася, і дітям пощастило куди більше. Оскільки асортимент різноманітних дитячих лялькових будиночків настільки великий і яскравий, що кожен може підібрати собі відмінний будиночок для ляльок на свій смак і гаманець. Асортимент лялькових будиночків іноді настільки різноманітний - що батька просто можуть губитися у виборі. У такій ситуації їм на допомогу готовий прийти інтернет магазин дитячих лялькових будиночків і аксесуарів - «Barbie House», barbiehouse.com.ua.

Вибрати й купити будиночок мрії вашої доньки (будиночок для ляльок Барбі, Монстр Хай, Вінкс, Лалалупсі та інших), можна легко і просто замовити в нашому магазині, просто подивившись моделі, які ми пропонуємо. Всі наші будиночки виключно красиві, міцні, надійні, безпечні, а головне виробляються з дотриманням всіх європейських вимог до виробництва дитячих меблів та іграшок.

Купити будиночок для ляльок в barbiehouse.com.ua
Розвитку фантазії дітей - відмінно сприяє гра з ляльками у ляльковому будиночку. Такі ігри відмінно готують маленьку жінку до майбутнього материнства і до того, що вона стане берегинею свого власного сімейного вогнища. Граючи з ляльками у ляльковому будиночку малятко проектує на гру поведінку своїх батьків а зокрема мами.
Ми пропонуємо широкі асортимент найрізноманітніших дитячих лялькових будиночків і будиночків для ляльок Барбі, Монстр Хай, Вінкс, Лалалупсі та інших.

Якщо ви купите своїй дочці чудовий ляльковий будиночок - вона зможе грати як сама, так і запрошувати в гості своїх подружок з їх ляльками і грати разом, що дуже подобається дітям. Спільна гра - один з кращих методів соціального розвитку дитини. Така гра вчить дітей знаходити спільну мову, враховувати інтереси інших, знаходити компроміси і багато чому іншому. А якщо до гри малюків приєднуються і батьки - до дитячого щастя просто немає меж. Виберіть і купите якісний і красивий дитячий ляльковий будиночок для вашої маленької принцеси в нашому інтернет магазині дитячих лялькових будиночків «Barbie House», barbiehouse.com.ua і модар море радості і задоволення вашій дитині.

Почему родителям стоит купить своим детям кукольный домик?

13.09.2015

Кукольные домики – купить домики для барби.
Каждый из нас, в детстве, пытался строить домики для своих любимых игрушек (девочки для кукол, мальчики для черепашек ниндзя и т.д.) из того что было под рукой – картонные коробки, кубики, шахматные доски – в общем у кого не что хватало фантазии. Мы вырезали в них окошки и двери, украшали разными кукольными аксессуарами и мебелью. Мебель для кукольных домиков часто делали из спичечных коробочек. Мечтать в те времена о большом, ярком и красивом кукольном домике наполненном мебелью и аксессуарами не приходилось.

Какие домики для кукол доступны для покупки сегодня?
Домики и дома для кукол Барби. Сегодня ситуация серьезно изменилась, и детям повезло куда больше. Поскольку ассортимент разнообразных детских кукольных домиков настолько большой и яркий, что каждый может подобрать себе отличный домик для кукол на свой вкус и кошелек. Ассортимент кукольных домиков иногда настолько разнообразный – что родителя просто могут теряться в выборе. В такой ситуации им на помощь готов прийти интернет магазин детских кукольных домиков и аксессуаров - «Barbie House», barbiehouse.com.ua.

Выбрать и купить домик мечты вашей дочери (домик для кукол Барби, Монстр Хай, Винкс, Лалалупси и других, можно легко и просто заказать в нашем магазине, просто посмотрев модели, которые мы предлагаем. Все наши домики исключительно красивые, прочные, надежные, безопасные, а главное производятся с соблюдением всез европейских требований к производству детской мебели и игрушек.

Купить домик для кукол в barbiehouse.com.ua
Развитию фантазии маленьких отлично способствует игра с куклами в кукольном домике. Такие игры отлично подготавливают маленькую женщину к будущему материнство и к тому что когда то она станнит хранительницей своего собственного семейного очага. Играя с куклами в кукольном домике малышка проэцирует на игру поведение своих родителей а в частности мамы.
Мы предлагаем широки ассортимент самых разнообразных детских кукольных домиков и домиков для кукол Барби, Монстр Хай, Винкс, Лалалупси и других.

Если вы купите своей дочери чудесный кукольный домик – она сможет играть как сама, так и приглашать в гости своих подружек с их куклами и играть вместе, что очень нравится детям. Совместная игра – один из лучших методов социального развития ребенка. Такая игра учит деток находить общаться, учитывать интересы других, находить компромиссы и многому другому. А если к игре малышей присоединяются и родители – до детскому счастью просто нет границ. Выберите и купите качественный и красивый детский кукольный домик для вашей маленькой принцессы в нашем интернет магазине детских кукольных домиков «Barbie House», barbiehouse.com.ua и модарите море радости и удовольствия вашему ребенку.

Купити ляльковий будиночок або будиночок для барбі в Києві і Україні у «Barbie House» (Барбі Хаус)

19.08.2015
Чому наші клієнти рекомендують купувати лялькові будиночки, будиночки для ляльок барбі, дитячі будиночки-стелажі і маленькі лялькові будиночки у інтернет магазину «Barbie House» (Барбі Хаус)? Все дуже просто:
1. Ми український виробник лялькових будиночків і будиночків для Барбі.
2. Ми робимо лялькові будиночки і дитячі меблі давно і якісно , сотні наших задоволених клієнтів – є тому підтвердженням.
3. У нашому асортименті ви знайдете лялькові будиночки на будь-який смак - від маленьких будиночків - до величезних будинків більше 1,5 метра у висоту (так, і такі замовлення у нас були). Ознайомитися з деякими нашими роботами ви завжди можете на нашій сторінці в Instagram .
4. Наші будиночки ідеально підходять для будь-яких ляльок від відомих брендів, таких як: Barbie, Monster High, Winx, Sonny Angel та інших .
5. Якщо ви не змогли підібрати собі ляльковий будиночок за розмірами і смаком - не проблема - ми зробимо для вас персональну модель будиночка на замовлення , яка задовольнить всі ваші вимоги - просто зателефонуйте нам - 050-941-81 -21 або напишіть, і ми зможемо обговорити деталі.
6. Ми пишаємося тим, що 100% наших клієнтів залишаються задоволені покупкою а лялькових будиночків і будиночки для барбі від «Barbie House» перевершують всі очікування.
7. Ми робимо все, що б ціни на наші лялькові будиночки завжди залишалися демократичними і доступними . Наші будиночки стоять в рази дешевше, ніж ляльковий будиночок від Kid Kraft, Doll House та інших відомих світових брендів, хоча нічим не поступаються, а часто і перевершують їх.
8. Всім дітям дуже подобається грати з дитячими ляльковими будиночками від «Barbie House».


Купить кукольный домик или домик для барби в Киеве и Украине у «Barbie House» (Барби Хаус)

19.08.2015
Почему наши клиенты рекомендуют покупать кукольные домики, домики для кукол барби, детские домики-стеллажи и маленькие кукольные домики у интернет магазина «Barbie House» (Барби Хаус)? Все очень просто:
1. Мы украинский производитель кукольных домиков и домиков для Барби.
2. Мы делаем кукольные домики и детскую мебель давно и качественно, сотни наших довольных клиентов – отличное тому подтверждение.
3. В нашем ассортименте вы найдете кукольные домики на любой вкус – от самых маленьких домиков – до огромных домов более 1,5 метра в высоту (да, и такие заказы у нас были). Ознакомиться с некоторыми нашими работами вы всегда можете на нашей странице в нашем Instagram.
4. Наши домики идеально подходят для любых кукол от известных брендов, таких как: Barbie, Monster High, Winx, Sonny Angel и других .
5. Если вы не смогли подобрать себе кукольный домик по размерам и вкусу – не беда – мы сделаем для вас персональную модель домика на заказ, которая удовлетворить все ваши требования – просто позвоните нам – 050-941-81-21 или напишите, и мы сможем обсудить детали.
6. Мы гордимся тем, что 100% наших клиентов остаются довольны покупкой а кукольные домики и домики для барби от «Barbie House» превосходят все ожидания.
7. Мы делаем все, что бы цены на наши кукольные домики всегда оставались демократичными и доступными. Наши домики стоят в разы дешевле, чем кукольный домик от Kid Kraft, Doll House и других известных мировых брендов, хотя ничем не уступают, а часто и превосходят их.
8. Абсолютно всем детям очень нравится играть с детскими кукольными домиками от «Barbie House».


Де в Києві і Україні краще купити будинок або будиночок для ляльок Барбі (Barbie)?

07.08.2015
На ринку дитячих іграшок, а зокрема і дитячих лялькових будиночків представлено дуже багато різних Брендів і моделей дитячих лялькових будиночків і будиночків для Барбі. Широко відомі такі виробники лялькових будинків як: Kid Kraft, Doll House, Real Good Toys, Melissa and Doug, Town Square Miniatures та інші. Окремо в цьому списку стоїть український виробник дитячих лялькових будиночків і будинків для Барбі - «Barbie House» (Барбі Хаус).

І з кожним днем все більше батьків зупиняють свій вибір на дитячих лялькових будиночках від «Barbie House» (Барбі Хаус). Тому що це український виробник дитячих іграшок, а саме лялькових будиночків, будинків для Барбі, будиночків - стелажів для іграшок і меблів в дитячу кімнату.

Всі наші клієнти залишаються задоволені замовленням лялькового будиночка у нас, а діти просто в захваті від різноманітних і яскравих лялькових будиночків, які ми пропонуємо. Подаруйте вашій дитині казкову радість - оберіть для неї великий і красивий ляльковий будинок і він буде довгий час радувати вашого малюка і принесе йому багато годин захоплюючих і яскравих вражень під час гри.

Где в Киеве и Украине лучше купить дом или домик для кукол Барби (Barbie)?

07.08.2015
На рынке детских игрушек, а в частности и детских кукольных домиков представлено очень много разных Брендов и моделей детских кукольных домиков и домиков для Барби. Широко известны такие производители кукольных домов как: Kid Kraft, Doll House, Real Good Toys, Melissa and Doug, Town Square Miniatures и другие. Особняком в этом списке стоит украинский производитель детских кукольных домиков и домов для Барби – «Barbie House» (Барби Хаус).

И с каждым днем все больше родителей останавливают свой выбор на детских кукольных домиках от «Barbie House» (Барби Хаус). Потому что это украинский производитель детских игрушек, а именно кукольных домиков, домов для Барби, домиков – стеллажей для игрушек и мебели в детскую комнату.

Все наши клиенты остаются довольны заказом кукольного домика у нас, а дети просто в восторге от разнообразных и ярких кукольных домиков, которые мы предлагаем. Подарите вашему ребенку сказочную радость – выберите для него большой и красивый кукольный дом и он будет долгое время радовать вашего малыша и принесет ему много часов увлекательных и ярких впечатлений во время игры.

Дитячий ляльковий будиночок і будиночок для Барбі - вибрати і купити в Києві і Україні

03.08.2015
Дівчатка, з самого дитинства мріють про казкового принца на білому коні, про замок, в якому закохана пара буде жити довго і щасливо, як у казці. Купуючи дитячий ляльковий будиночок для вашої доньки, ви фактично здійснюєте заповітну мрію дитини. Будинок для ляльок - відмінна можливість для дівчинки придумати свою казкову історію і змоделювати її в грі.

Є багато різновидів лялькових будиночків і будиночків для Барбі, це великі і маленькі будиночки, з балконами і без. Якщо ваша дочка просить купити їй ляльковий будиночок або будиночок для Барбі - її можна зрозуміти. Двоповерхові і триповерхові будинки, красиві і яскраві кольори - все це порадує вашу дитину.

У великому, затишному і яскравому ляльковому будиночку, ваша донька, зможе розмістити всіх своїх ляльок і інші іграшки, кімнат вистачить для всіх. Ігри з ляльковими будиночка відмінно розвивають дитячу фантазію і творчі здібності.

У нашому магазині - Barbie House - широкий асортимент різноманітних лялькових будиночків і будиночків для Барбі, найрізноманітніших кольорів, розмірів і моделей. B виробництві наших лялькових будиночків ми використовуємо, тільки якісні і безпечні мaтepіaли, a тaкжe сучасні технології міцного і надійного зкріплення всіх деталей. Вибрати і купити лялькові будиночки ви мoжeтe просто, подхвонивши пo тeлeфoну (050) 941-81-21 або оформивши ваше замовлення на нашому сайті, просто натиснувши кнопку «купити». Дocтaвити обраний вами будиночок з ляльковими меблями інтернет магазин «Barbie House», може в будь яке містоУкраїни, a в великих містах, таких як Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса, Рівне, Луцьк, Жимомир, Тернопіль, Чернівці, Ужгород, Івно-Франківськ, Змельницький, Вінниця, та багатьох інших ви зможете отримати свій будиночок вже на наступний день після замовлення.

Детский кукольный домик и домик для Барби – выбрать и купить в Киеве и Украине

03.08.2015
Дeвoчки c самого дeтcтвa мeчтaют o сказочном пpинцe нa бeлoм кoнe, o зaмкe, в кoтopoм влюблeннaя пapa будeт жить долго и счастливо, как в сказке. Покупая детский кукольный домик для вашей дочери, вы фактически осуществляете заветную мечту ребенка. Дом для кукол – отличная возможность для девочки придумать свою сказочную историю и смоделировать ее в игре.

Есть много разновидностей кукольных домиков и домиков для Барби, это большие и маленькие домики, с балконами и без и т.д. Если ваша дочь просит купить ей кукольный домик или домик для Барби – ее можно понять. Двухэтажные и трехэтажные дома, красивые и яркие расчветки – все это может радовать вашего ребенка.

В большом и уютном и ярком кукольном домике, ваша дочь, сможет разместить всех своих кукол и другие игрушки, комнат хватит для всех. Игры с кукольными домика отлично развивают детскую фантазию и творческие способности.

В нашем магазине – Barbie House – широкий ассортимент разнообразных кукольных домиков и домиков для Барби, самых разных цветов, размеров и моделей. B производстве наших кукoльныx дoмикoв мы используем, только кaчecтвeнныe и безопасные мaтepиaлы, a тaкжe coвpeмeнныe тexнoлoгии пpoчнoгo и нaдeжнoгo cкpeплeния дeтaлeй. Выбрать и купить кукoльныe дoмики вы мoжeтe просто, пoзвoнив нaм пo тeлeфoну (050) 941-81-21 или oфopмив зaкaз нa caйтe, пpocтo нaжaв кнoпку «купить». Дocтaвить домик интepнeт-мaгaзин «Barbie House», мoжeт в любoй нaceлeнный пункт Укpaины, a в кpупныx гopoдax, тaкиx кaк Kиeв, Днeпpoпeтpoвcк, Xapькoв, Дoнeцк, Львoв, Oдecca вы cмoжeтe пoлучить тoвap ужe нa cлeдующий дeнь пocлe оплаты.

Подаруйте вашій донечці казковий світ - купіть їй ляльковий будиночок

27.07.2015
На практиці виявляється, що купити дитячий ляльковий будиночок для дитини не так просто, як може здатися на перший погляд. Для деяких батьків, це серйозне питання, яке можна порівняти з серйозною покупкою. На перший погляд - що тут складного, дитячий іграшковий будиночок для ляльок - представлений в широкому асортименті, що може зробити вибір простіше. Однак в результаті вибрати той самий єдиний будинок для ляльок від цього ще складніше. Наш інтернет-магазин дитячих будиночків і будинків для ляльок Барбі - «Barbie House» (Барбі Хаус) пропонує широкий асортимент різноманітних лялькових будиночків.

При виборі будинку або будиночок для Барбі - варто враховувати вік дитини. Обов'язково необхідно подумати про повну безпеку дитини під час гри з ляльковим будинком. Справа в тому, що деякі дитячі будиночки для ляльок складаються з великої кількості дрібних деталей, а багато дітей мають звичку пробувати все на смак, будинок для ляльок - може не стати винятком. Вибираючи ляльковий будиночок - слід віддавати перевагу моделям з досить великими деталями, які дитина не зможе проковтнути навіть при бажанні. Саме такими є дитячі лялькові будиночки і будиночки для ляльок Барбі, які ми пропонуємо. І як показує практика - дітей не так сильно хвилює наповнення лялькового будиночка, як це може здатися батькам. Буквально кількох ляльок і невеликої кількості лялькової меблів і аксесуарів для ляльок виявляється досить для захоплюючої і тривалої гри.

А старші діти, вже прагнуть наповнити свій ляльковий будинок безліччю дрібних деталей, аксесуарів, ляльковими меблями та іншими дрібничками. Такий ляльковий будинок повинен мати багато кімнат, які потім можна наповнювати найрізноманітнішої меблями, що забезпечить безліч різноманітних і цікавих сценаріїв гри з будинком.

Так само не сллід забувати, що іграшкові дитячі лялькові будиночки є хорошим інструментом стимулювання дитячої уяви, що позитивно позначається на розвитку вашої дитини.

Подарите Вашей дочери целый мир – купите ей кукольный домик

27.07.2015
На практике оказывается, что купить детский кукольный домик для ребенка не так просто, как может показаться на первый взгляд. Для некоторых родителей, это серьезный вопрос и даже проблема, сравнимая с серьезной покупкой. На первый взгляд – что тут сложного, детский игрушечный домик для кукол товар, который представлен в широком ассортименте, что может сделать выбор проще. Однако в результате выбрать тот самый единственный дом для кукол от этого еще сложнее. Наш интернет-магазин детских домиков и домов для кукол Барби – «Barbie House» (Барби Хаус) предлагает широкий ассортимент разнообразных кукольных домиков.

При выборе дома или домик для Барби – стоит учитывать возраст ребенка. Обязательно необходимо подумать о полной безопасности ребенка во время игры с кукольным домом. Дело в том, что некоторые детские домики для кукол состоят из большого количества мелких деталей, а многие дети имеют привычку пробовать все на вкус, дом для кукол – может не стать исключением. Выбирая кукольный домик – следует отдавать предпочтение моделям с достаточно крупными деталями, которые ребенок не сможет проглотить даже при желании. Именно такими являются детские кукольные домики и домики для кукол Барби, которые мы предлагаем. И как показывает практика – детей не так сильно волнует наполнение кукольного домика, как это может показаться родителям. Буквально нескольких кукол и небольшого количества кукольной мебели и аксессуаров для кукол оказывается достаточно для увлекательной и длительной игры.

А дети постарше, предпочтут наполнить свой кукольный дом множеством мелких деталей, аксессуаров, кукольной мебелью и прочими безделушками – совсем как у настоящих хозяек. Такой кукольный дом должен содержать много комнат, которые потом можно наполнять самой разнообразной мебелью, что обеспечит множество разнообразных и увлекательных сценариев игры с домом.

Так же не стоит забывать, что игрушечные детские кукольные домики являются хорошим инструментом стимулирования детского воображения, что положительно сказывается на развитии вашего ребенка.

Відео огляд трьох поверхового лялькового будиночка для Барбі від маленької Емі

24.07.2015
На відео представлений ляльковий будиночок для Барбі - спеціальна рожева серія. Купити такий будинок для Барбі ви можеже в нашому магазині лялькових будиночків і будиночків для Барбі - "Барбі Хаус". Так само в нашому асортименті великі і маленькі лялькові будиночки для будь-яких ляльок, а також меблі для лялькових будиночків Подивитися всі лялькові будиночки .

Видео обзор трех этажного кукольного домика для Барби от малышки Эми

24.07.2015
На видео представлен кукольный домик для Барби - специальная розовая серия. Купить такой дом для Барби вы можеже в нашем магазине кукольных домиков и домиков для Барби - "Барби Хаус". Так же в нашем ассортименте Большие и маленькие кукольные домики для любых кукол. Посмотреть все кукольные домики.


Будиночки, меблі, аксесуари для ляльок - широке поле для фантазії вашої дитини!

23.07.2015
Сюжетно - рольові ігри з ляльками і ляльковими будиночками – одна з найбільш захопливих, цікавих і улюблених ігор, у дітей раннього, дошкільного та навіть шкільного віку. Дитина сама може керувати процесом гри, головна роль в якому віддається ляльці.

Моделі лялькових будиночків

Лялька завжди асоціюється у маленької дитини з людиною, саме цим пояснюється прагнення дитини якомога краще і цікавіше облаштувати ляльковий побут і без красивого і великого лялькового будиночка в такому випадку просто не обійтися. Будиночки для ляльок бувають найрізноманітніші - дерев'яні, пластикові, великі і маленькі, високі і широкі, різних форм, з меблями і без, з додатковими аксесуарами для ляльок і т.д. Великий, гарний двох або трьох поверховий будиночок для Барбі - мрія будь-якої маленької принцеси. У Великому і шикарному особняку для Барбі є все, що потрібно для гарного життя: модні меблі, аксесуари для відпочинку, кухня, спальня, вітальня, балкон. Так само з нашими ляльковими будиночками і будиночками для Барбі ваша дитина може відчути себе в такій цікавій для дітей ролі - дизайнера інтер'єру, під час планування простору в ляльковому будиночку.

Лялькові аксесуари

Як правило, меблі для лялькових будиночків продається не тільки разом із самим будиночком, але так, же і окремо. Обладнати будь-яку кімнату можна за смаком. При бажанні можна облаштувати навіть ванну кімнату. Якщо Барбі втомилася і хоче відпочити - набір меблів для спальні дозволить їй відчути себе справжньою королевою.
Наші лялькові будиночки ідеально підходять не тільки для ляльок Барбі, а й для ляльок Монстр Хай, Братц і інших. Наші лялькові будиночки нічим не поступаються дорогим ляльковим будиночків від таких виробників як Kid Kraft, Doll House та інших.
Кращим вибором лялькового будиночка стане той будиночок, який обере ваша дитина, тому не забудьте до процесу вибору і покупки лялькового будиночка обов'язково підключити його майбутню господиню.
Кращим будиночком для ляльки стане той будинок, який вибере ваша принцеса, а не той, який на ваш погляд буде найпрактичнішим. Об'єднавши ваші зусилля, ви обов'язково підберете будиночок, який буде радувати не тільки вашої дитини, але і всю родину!
Купити будиночок для Барбі або купити ляльковий будиночок найкраще в інтернет магазині дитячих іграшок і лялькових будиночків - «Barbie House» (Барбі Хаус). Ми робимо доставку наших лялькових будиночків як по Києву так і по Україні в найкоротші терміни. Звертайтеся в будь-який час - ми завжди раді нашим покупцям!

Домики, мебель, аксессуары для кукол – широкое поле для фантазии ребенка!

23.07.2015
Сюжетно - ролевые игры с куклами и кукольными домиками – одни из самых захватывающих, интересных и любимых игр, у детей раннего, дошкольного и даже школьного возраста. Ребенок сам может руководить процессом игры, главная роль в котором отдается кукле.

Модели кукольных домиков

Кукла всегда ассоциируется у маленького ребенка с живым существом, именно этим объясняется стремление ребенка как можно лучше и интереснее обустроить кукольный быт и без красивого и большого кукольного домика в таком случае просто не обойтись. Домики для кукол бывают самые разнообразные – деревянные, пластиковые, большие и маленькие, высокие и широкие, разных форм, с мебелью и без, с дополнительными аксессуарами для кукол и т.д. Большой, красивый двух или трех этажный домик для Барби – мечта любой маленькой принцессы. В Большом и шикарном особняке для Барби есть все, что нужно для красивой жизни: модная мебель, аксессуары для отдыха, кухня, балкон. Так же с нашими кукольными домиками и домиками для Барби ваш ребенок может почувствовать себя в такой увлекательной для детей роли – дизайнера интерьера, во время планирования пространства в кукольном домике.

Кукольные аксессуары

Как правило, мебель для кукольных домиков продается не только вместе с самим домиком, но так, же и отдельно. Оборудовать любую комнату можно по вкусу. При желании можно обустроить даже ванную комнату. Если Барби устала и хочет отдохнуть – набор мебели для спальни позволит ей почувствовать себя настоящей королевой.
Наши кукольные домики идеально подходят не только для кукол Барби, но и для кукол Монстр Хай, Братц и других. Наши кукольные домики ничем не уступают дорогим кукольным домикам от таких производителей как Kid Kraft, Doll House и других.
Лучшим выбором кукольного домика станет тот домик, который выберет ваш ребенок, по этому не забудьте к процессу выбора и покупки кукольного домика обязательно подключить его будущую хозяйку. Вместе вы точно выберете тот кукольный домик – который долгое время будет развлекать и радовать не только
Лучшим домиком для куклы станет тот дом, который выберет ваша принцесса, а не тот, который на ваш взгляд будет самым практичным. Объединив ваши усилия, вы обязательно подберете домик, который будет радовать не только вашего ребенка, но и всю семью!
Купить домик для Барби или купить кукольный домик лучше всего в интернет магазине детских игрушек и кукольных домиков -«Barbie House» (Барби Хаус). Мы производим доставку наших кукольных домиков как по Киеву так и по Украине в самые короткие сроки. Обращайтесь в любое время – мы всегда рады нашим покупателям!

Зустрічайте, новинку від магазину дитячих лялькових будиночків і будиночків для ляльок Barbie, Monster High, Winx, Sonny Angel та інших брендів дитячих ляльок і пупсів!

20.07.2015
Ми з радістю представляємо вам довгоочікувану новинку, від магазину дитячих лялькових будиночків і будиночків для ляльок Barbie, Monster High, Winx, Sonny Angel та інших брендів дитячих ляльок - це просто шикарний, величезний 3-х поверховий дитячий ляльковий Будинок - особняк для Барбі на 3 поверху . Це просто величезний будинок-особняк для Барбі на 6 кімнат різного розміру, з великою, відкритою терасою. Розміри будинку-особняка 120х104х35 см.
Так само в нашому асортименті популярні: Будиночок для Барбі рожевий (3 поверхи) і Будиночок для ляльок ванільний

Якщо у вашої донечки є ляльки та аксесуари та інші лялькові ігрушки, але не вистачає ігрового лялькового будиночка - тоді ми зможемо вам допомогти і запропонуємо вам широкий асортимент найрізноманітніших дитячих лялькових будиночків і будиночків для ляльок Barbie, Monster High, Winx, Sonny Angel та інших брендів дитячих ляльок! Всі ці будиночки ви можете купити з доставкою по Києву і Україні.

Магазин лялькових будиночків - Barbie House (Барбі Хаус) - ми виробляємо і недорого продаємо шикарні лялькові будиночки для Барбі і інших ляльок. У нас ви може купити ляльковий будиночок з доставкою по Києву і Україні. Так само в нашому асортименті є меблі для лялькових будиночків.

Встречайте, новинку от магазина детских кукольных домиков и домиков для кукол Barbie, Monster High, Winx, Sonny Angel и других брендов детских кукол и пупсов!

20.07.2015
Мы с радостью представляем вам долгожданную новинку, от магазина детских кукольных домиков и домиков для кукол Barbie, Monster High, Winx, Sonny Angel и других брендов детских кукол – это просто шикарный, огромный 3-х этажный детский кукольный Дом – особняк для Барби на 3 этажа. Это просто огромный дом-особняк для Барби на 6 комнат разного размера, с большой, открытой терассой. Размеры дома-особняка 120х104х30 см.
Так же в нашем ассортименте популярные: Домик для Барби розовый (3 этажа) и Домик для кукол ванильный

Если у вашей дочери есть куклы и аксесуары и другие кукольные грушки, но не хватает игрового купольного домика – тога мы сможем вам помочь и предложим вам широкий ассортимент самих разнообразных детских кукольных домиков и домиков для кукол Barbie, Monster High, Winx, Sonny Angel и других брендов детских кукол! Все эти домики вы можете купить с доставкой по Киеву и Украине.

Магазин кукольных домиков – Barbie House (Барби Хаус) – мы производим и недорого продаем шикарные кукольные домики для Барби и других кукол. У нас вы может купить кукольный домик с доставкой по Киеву и Украине. Так же в нашем ассортименте есть красивые кукольные домики для малышей симс, пупсов, пупсиков, Sonny Angel и других маленьких куколок.

Чому багато батьків вже купили своїм донечкам ляльковий будиночок або будиночок для Барбі в інтернет магазині - Barbie House (Барбі Хаус)?

14.07.2015
Є кілька причин, чому батьки з усієї України обирають для своїх донечок ляльковий будиночок і будиночок для Барбі від Barbie House (Барбі Хаус):

1. Ми є виробником дитячих лялькових будиночків і будиночків для Барбі, а отже можемо запропонувати найдоступніші ціни на будиночки.
2. Всі будиночки для ляльок Барбі - відмінної якості, виготовлені з матеріалів і комплектуючих, сертифікованих для виробництва дитячих меблів.
3. Купити ляльковий будиночок для Барбі на barbiehouse.com.ua з доставкою по Україні - це швидко, просто і не дорого.
4. Ми завжди допоможемо вам вибрати будиночок для Барбі, будиночок для монстр хай, будиночок для ляльок, з урахуванням ваших індивідуальних потреб і побажань.
5. Немає нічого простішого, ніж купити будиночок для Барбі в Києві або Україні, у Barbie House (Барбі Хаус) - ви можете зробити це всього за один клік - натиснувши на посилання «Замовити зворотний дзвінок» у верхній частині сторінки, під нашим номером телефону.
6. Наш ляльковий будиночок або будиночок для Барбі нічим не поступаються дорогим закордонним аналогам від компанії KidKraft (Кідкрафт) та інших виробників лялькових будиночків .
7. Хочете купити будиночок для Барбі від KidKraft (Кідкрафт) але не бажаєте переплачувати - тоді купуйте один з будиночків для Барбі від Barbie House (Барбі Хаус).
8. У нас вже є сотні задоволених покупців, відгуки яких ви можете подивитися на нашому сайті.
9. Barbie House (Барбі Хаус) - є українським виробником лялькових будиночків і будиночків для ляльок Барбі, Монстр Хай, Вінкс і інших
10. Обрати, замовити, купити будиночок для Барбі ви можете в будь-який зручний для вас час з доставкою по Києву і Україні.
11. Так само у нас можна замовити будиночок для барбі за індивідуальними розмірами.
Телефонуйте в інтернет магазин лялькових будиночків Barbie House (Барбі Хаус) (050) -941-81-21 та замовляйте ваш ляльковий будиночок!


Почему многие родители уже купили своим дочерям кукольный домик или домик для Барби в интернет магазине – Barbie House (Барби Хаус)?

14.07.2015
Есть несколько причин, почему родители из всей Украины выбирают для своих дочерей кукольный домик и домик для Барби от Barbie House (Барби Хаус):

1. Мы являемся производителем детских кукольных домиков и домиков для Барби, а следовательно можем предложить самые доступные цены на домики.
2. Все домики для кукол Барби - отличного качества, изготовлены из материалов и комплектующих, сертифицированных для производства детской мебели.
3. Купить кукольный домик для Барби на barbiehouse.com.ua c доставкой по Украине это быстро и просто и не дорого.
4. Мы всегда поможем вам выбрать домик для Барби, домик для монстр хай, домик для кукол, с учетом ваших индивидуальных потребностей и пожеланий.
5. Нет ничего проще, чем купить домик для Барби в Киеве или Украине, у Barbie House (Барби Хаус) – вы можете сделать это в один клик – нажав на ссылку «Заказать обратный звонок» вверху страницы, под нашим номером телефона.
6. Наш кукольный домик или домик для Барби ничем не уступают дорогим заграничным аналогам от компании KidKraft (Кидкрафт) и других производителей кукольных домиков.
7. Хотите купить домик для Барби от KidKraft (Кидкрафт) но не желаете переплачивать – тогда купите один из домиков для Барби от Barbie House (Барби Хаус).
8. У нас уже сотни довольных покупателей, отзывы которых вы можете посмотреть на нашем сайте.
9. Barbie House (Барби Хаус) – является украинским производителем кукольных домиков и домиков для кукол Барби, Монстр Хай, Винкс и других
10. Выбрать, заказать, купить домик для Барби вы можете в любое удобное для вас время с доставкой по Киеву и Украине.
11. Так же у нас можно заказать домик для барби по индивидуальным размерам.
Звоните в интернет магазин кукольных домиков Barbie House (Барби Хаус) (050)-941-81-21 и заказывайте ваш кукольный домик!


Ми допоможемо вам зробити правильний вибір лялькового будиночка для барбі

10.07.2015
Багато батьків, що купують будиночок для дівчаток, перед тим як обрати будиночок для Барбі своєї принцеси задаються безліччю додаткових запитань, як то:
- Який будиночок для барбі краще купити?
- Великий або маленький будиночок для барбі краще?
- Двох або трьох поверховий ляльковий будиночок краще купити?
- Де в Києві купити будиночок для ляльок або будиночок для барбі?
- Де можна замовити будиночок для барбі з доставкою по Україні?
- Який ляльковий будиночок краще вибрати для доньки?
- Скільки коштує будиночок для барбі з доставкою?
- Де купити будиночок для ляльок монстр хай?
- Де купити меблі для лялькового будиночка?
- Як зробити будиночок для барбі своїми руками?
- Як прикрасити будиночок для ляльки барбі?
- Який будиночок для ляльок підійде краще?

Безумовно, відповіді на ці запитання є важливими для здійснення правильного вибору. Наші експерти з задоволенням допоможуть вам знайти правильні відповіді на всі ці запитання, а так само допоможуть вибрати і замовити дитячий ляльковий будиночок для барбі з доставкою по Києву і Україні за найкращими цінами. Не забудьте запитати про акції та знижки :) Звертайтеся до нас в будь-який зручний для вас час за телефоном: (050) -941-81-21 або електронною поштою: office.barbiehouse(at) gmail.com і ми з задоволенням допоможемо зробити вам оптимальний вибір.


Мы поможем сделать выбор кукольного домика для барби простым и приятным

10.07.2015
Многие родителей девочек, перед тем как выбрать и купить домик для Барби своей принцессе задаются множеством дополнительных вопросов, как то:
- Какой домик для барби лучше купить?
- Большой или маленький домик для барби лучше?
- Двух или трех этажный кукольный домик лучше купить?
- Где в Киеве купить домик для кукол или домик для барби?
- Где можно заказать домик для барби с доставкой по Украине?
- Какой кукольный домик лучше выбрать для дочери?
- Сколько стоит домик для барби с доставкой?
- Где купить домик для кукол монстр хай?
- Где купить мебель для кукольного домика?
- Как сделать домик для барби своими руками?
- Как украсить домик для куклы барби?
- Какой домик для кукол подойдет лучше?

Безусловно, ответы на эти вопросы важны для совершения правильного выбора. Наши эксперты с удовольствием помогут вам найти правильные ответы на все эти вопросы, а так же помогут выбрать и заказать детский кукольный домик для барби с доставкой по Киеву и Украине по самым лучшим ценам. Не забудьте спросить о скидках и акциях :) Обращайтесь к нам в любое удобное для вас время по телефону: (050)-941-81-21 или электронной почте: office.barbiehouse(at)gmail.com и мы с удовольствием поможем сделать вам оптимальный выбор.


Де купити ляльковий будиночок для Барбі і який будинок для ляльок вибрати?

24.06.2015
Існує безліч типів і видів лялькових будинків і будиночків. Всі вони відрізняються один від одного за своєю конструкцією, розмірами, дизайном, конфігурацією і набором аксесуарів і меблів для лялькового будиночка, якщо такі йдуть в комплекті з будинком.

Можна виділити лялькові будиночки закритого і відкритого типу, мініатюрні і великі, висота таких будиночків часто перевищує 1 метр. Нижче піде мова про великі лялькових будиночках, а саме, про два з них, представлених в нашому магазині лялькових будиночків «Barbie House» (Барбі Хаус ).

Інтернет-магазин лялькових будиночків і будиночків для ляльок Барбі (Barbie), Bratz (Братс), Winx (Винкс), Лалалупсі (lalaloopsy) - Barbiehouse.com.ua , пропонує вашій увазі два прекрасних лялькових будиночка для Барбі - Будиночок для Барбі рожевий (3 поверхи) і Будиночок-особняк для іграшок рожевий .

Обидва «будиночка для ляльок» - відмінний подарунок для дівчинки і кожен з них гідний того що б стати окрасою дитячої кімнати будь-якої маленької принцеси. Безумовно, який будиночок обрати для вашої маленької принцеси - вирішувати звичайно ж вам. Давайте просто розберемо особливості кожної моделі будиночка для ляльок.

«Будиночок ДЛЯ БАРБІ РОЖЕВИЙ (3 ПОВЕРХИ)»
Це великий, красивий, трьох поверховий будиночок для ляльок Барбі. Досить одного погляду, щоб закохатися в цей будиночок. Три містких поверху і габаритні розміри 112х60х35 см. Дозволять розмістити в будинку не тільки всіх ляльок але і всі необхідні іграшкові меблі та аксесуари для лялькового будиночка. У будинку відсутня фасадна стіна, що робить доступ до всіх кімнатах і куточків будинку простим і зручним. Так само в будиночку присутній балкон-тераса. Грати з таким будинком може відразу кілька дівчаток, абсолютно не заважаючи один одному. З огляду на висоту будиночка - 112 см, грати з ним можна як стоячи, так і сидячи. Це дуже зручно, оскільки дівчинки можуть годинами займатися своїм ляльковим господарством. Такий ляльковий будиночок стане відмінним місцем проживання для ляльок Барбі (Barbie), Bratz (Братс), Winx (Винкс), Лалалупсі (lalaloopsy) та інших.

«БУДИНОК-ОСОБНЯК ДЛЯ ІГРАШОК РОЖЕВИЙ»
Концепція цього лялькового будиночка дещо інша, це більший і функціональний будиночок-стелаж, який окрім своєї основної функції будинку для ляльок так само добре може виконувати роль стелажа для іграшок, книг, фоторамок, і інших дитячих дрібничок якими завжди заповнена кімната маленької принцеси. Ви тільки уявіть, які яскраві емоції радості випробує дитина, якщо він отримає в подарунок такий шикарний будинок. «Будиночок-стелаж для іграшок рожевий» - це трьох поверховий ляльковий будинок висотою цілих 122 см., Шириною - 102 см. І глибиною 33 см. У будинку цілих 6 різних кімнат, які можна прикрасити і обставити на свій смак. Такий будиночок - ідеальний варіант для сім'ї з двома і більше дівчатками.

Отже, резюмуючи, хочеться сказати що обидва лялькових будинку ідеально підійдуть для ігор з ляльками Барбі (Barbie), Bratz (Братс), Winx (Винкс), Лалалупсі (lalaloopsy) та інших. Вибір як завжди залишається за вами!

Отримати додаткову інформацію, консультацію і допомогу у виборі дитячого лялькового будиночка ви завжди можете у фахівців нашого інтернет магазину лялькових будиночків barbiehouse.com.ua , по телефону: +38 (050) 941-81-21!

Где купить кукольный домик для Барби и какой дом для кукол выбрать?

24.06.2015
Существует множество типов и видов кукольных домов и домиков. Все они отличаются друг от друга по своей конструкции, размерам, дизайном, конфигурацией и набором аксессуаров и мебели для кукольного домика, ели такие идут в комплекте с домом.

Можно выделить кукольные домики закрытого и открытого типа, миниатюрные и большие, высота таких домиков часто превышает 1 метр. Ниже пойдет речь о больших кукольных домиках , а именно, о двух их них, представленных в нашем магазине кукольных домиков «Barbie House» (Барби Хаус).

Интернет-магазин кукольных домиков и домиков для кукол Барби (Barbie), Bratz (Братс), Winx (Винкс), Лалалупси (lalaloopsy) - Barbiehouse.com.ua, предлагает вашему вниманию два прекрасных кукольных домика для Барби - Домик для Барби розовый (3 этажа) и Домик-стеллаж для игрушек розовый.

Оба «домика для кукол» - отличный подарок для девочки и каждый из них достоин того что бы стать украшением детской комнаты любой маленькой принцессы. Безусловно, какой домик выбрать для вашей маленькой принцессы – решать конечно же вам. Давайте просто разберем особенности каждой модели домика для кукол.

«ДОМИК ДЛЯ БАРБИ РОЗОВЫЙ (3 ЭТАЖА)»
Это большой, красивый, трех этажный домик для кукол Барби. Достаточно одного взгляда, что бы влюбится в этот домик. Три вместительных этажа и габаритные размеры 112х60х32 см. позволят разместить в доме не только всех кукол но и всю необходимую игрушечную мебель и аксессуары для кукольного домика. В доме отсутствует фасадная стена, что делает доступ ко всем комнатам и уголкам дома простым и удобным. Так же в домике присутствует балкон-терасса. Играть с таким домом может сразу несколько девочек, абсолютно не мешая друг другу. Учитывая высоту домика – 112 см, играть с ним можно как стоя, так и сидя. Это очень удобно, поскольку девочки могут часами заниматься своим кукольным хозяйством. Такой кукольный домик станет отличным местом проживания для кукол Барби (Barbie), Bratz (Братс), Winx (Винкс), Лалалупси (lalaloopsy) и других.

«ДОМИК-СТЕЛЛАЖ ДЛЯ ИГРУШЕК РОЗОВЫЙ»
Концепция этого кукольного домика несколько иная, это более крупный и функциональный домик-стеллаж, который кроме своей основной функции дома для кукол так же отлично может выполнять роль стеллажа для игрушек, книг, фоторамок, и других детских безделушек которыми всегда заполнена комната маленькой принцессы. Вы только представьте, какие яркие эмоции радости испытает ребенок, если он получит в подарок такой шикарный дом. «Домик-стеллаж для игрушек розовый» - это трех этажный кукольный дом высотой целых 122 см., шириной – 102 см. и глубиной 33 см. В доме целых 6 разных комнат, которые можно украсить и обставить на свой вкус. Такой домик – идеальный вариант для семьи с двумя и более девочками.

Итак, резюмируя, хочется сказать что оба кукольных дома идеально подойдут для игр с куклами Барби (Barbie), Bratz (Братс), Winx (Винкс), Лалалупси (lalaloopsy) и других. Выбор как всегда остается за вами!

Получить дополнительную информацию, консультацию и помощь в выборе детского кукольного домика вы всегда можете у специалистов нашего интернет магазина кукольных домиков barbiehouse.com.ua, по телефону: +38 (050) 941-81-21!Купуйте українське!

15.06.2015
Наш бренд дитячих лялькових будиночків і будиночків для ляльок Барбі - «Barbie House» (Барбі Хаус) став учасником проекту «Краще Наше» від UMH Radiogroup (FM радіостанції Наше Радіо, Авторадіо, Європа Плюс, Столиця і ін.) Це проект який розповідає історію створення украінскіз брендів. Дізнатися історію створення нашого бренду ви можете тут .
Безумовно, «Barbie House» поки молодий український бренд, але як виробник дитячих лялькових будиночків і будиночків для ляльок Барбі (Barbie), Монстрхай (Monster High), Лалалупсі (Lalaloopsy) Вінкс (Winx) , Братц (Bratz) ми використовуємо тільки якісні вітчизняні і імпортні матеріали, які відповідають найсуворішим санітарним і екологічним вимогам до матеріалів для виробництва дитячих меблів. Ми завжди готові допомогти вам вибрати і купити не дорогий і якісний будиночок для ляльок Барбі , для вашої дитини. Обирайте українське!

Покупайте украинское!

15.06.2015
Наш бренд детских кукольных домиков и домиков для кукол Барби - «Barbie House» (Барби Хаус) стал участником проекта «Краще Наше» от UMH Radiogroup (FM радиостанции Наше Радио, Авторадио, Европа Плюс, Столица и др.) Это проект который рассказывает истории создания украинскиз брендов. Узнать историю создания нашего бренда вы можете тут.
Безусловно, «Barbie House» пока молодой украинский бренд, но как производитель детских кукольных домиков и домиков для кукол Барби (Barbie), Монстрхай (Monster High), Лалалупси (Lalaloopsy) Винкс (Winx), Братц (Bratz) мы используем только качественные отечественные и импортные материалы, которые соответствуют самым строгим санитарным и экологическим требованиям к материалам для производства детской мебели. Мы всегда готовы помочь вам выбрать и купить не дорогой и качественный домик для кукол Барби, для вашего ребенка. Выбирайте украинское!Мрія будь-якої маленької принцеси - ляльковий будиночок для Барбі!

12.03.2015
У кожної маленької дівчинки є одна або кілька улюблених ляльок, з якими вона часто грає і може вигадати безмежну кількість сценаріїв для своїх сюжетно-рольових ігор. За допомогою ляльки Барбі, а також додаткових ігрових елементів - таких як будиночок для Барбі, меблі для будиночка Барбі, прикраси, одяг, і іншіих лялькових аксесуарів, дитина переносить образ дорослого в гру. У такій ситуації, для більшої реалістичності лялькового життя - незамінним об'єктом гри, є - ляльковий будинок Барбі!

Для того що б розвинути у дитини почуття смаку, і дати їй більше можливостей випробувати себе у творчій ролі організатора і режисера своєї гри - вам варто купити ляльковий будиночок. З будиночком для ляльок гра для дівчаток будуть ще більш різноманітною, цікавою і захоплюючою. Додаючи меблі, в свій власний будиночок для ляльок, ваша малеча дізнається, як правильно і гарно облаштовувати кімнати і ляльковий побут, які елементи декору та аксесуари краще використовувати, як зробити будиночок для ляльок затишним і красивим. Дівчинка буде пробувати себе в ролі господині і берегині сімейного вогнища, а це в свою чергу піде на користь формуванню її характеру.

У нашому інтернет-магазині Barbie House (Барбі Хаус) ви можете обрати і купити будиночки для ляльки на будь-який смак, починаючи від найменшого лялькового будиночка для пупсів і звірят, і закінчуючи великим трьох поверховим будинком для Барбі, балконом і великою кількістю кімнат.

Ціна будиночка буде залежить від обраного вами розміру, матеріалу виготовлення, кольорового рішення лялькового будиночка, а також наявності лялькових меблів, ігрових фігурок і додаткових аксесуарів для ляльок. Меблі для лялькових будиночків дуже реалістичні і нагадують справжні, а безліч предметів домашнього побуту, дозволять не просто прикрасити будинок для ляльок, а й допоможуть вашій дитині краще розібратися в усіх премудростях майбутнього дорослого життя.

Така гра допоможе дівчинці не тільки весело і цікаво проводити час, але й розвивати фантазію, творчі здібності, образне і абстрактне мислення і розширювати кругозір дитини.

З такою цікавою іграшкою як ляльковий будиночок - можна сміливо запрошувати в гості подружок, тому що грати разом куди цікавіше, місця вистачить усім!

Магазин дитячих лялькових будиночків і будиночків для Барбі - Barbie House (Барбі Хаус) - здійснює доставку в такі міста як: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв, Полтава, Черкаси, Суми, Чернігів, Вінниця, Кривий Ріг, Житомир, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Львів, Луцьк, Ужгород, Чернівці, Хмельницький і багато інші міста України. Ми завжди готові допомогти вам обрати і купити будиночок для Барбі і забезпечити максимально швидку його доставку.

Мечта любой маленькой принцессы - кукольный домик для Барби!

12.03.2015
У каждой маленькой девочки есть одна или несколько любимых куклы, с которыми она часто играет и может придумать безграничное количество сценариев для своих сюжетно-ролевых игр. С помощью куклы Барби, а так же дополнительных игровых элементов - таких как домик для Барби, мебель для домика, украшения, одежда, и других аксессуаров для кукол, ребенок переносит образ человека в игру. В такой ситуации, для большей реалистичности кукольной жизни незаменимым объектом игр, является – кукольный дом для куклы?

Для того что бы развить у ребенка чувство вкуса, и дать ему больше возможностей испытать себя в творческой роли организатора и режиссера своей игры – вам стоит купить кукольный домик. С домиком для кукол игры для девочек будут еще более разнообразными, интересными и увлекательными. Добавляя мебель, в свой собственный домик для кукол, ваша малышка узнает, как правильно и красиво обустраивать комнаты и кукольный быт, какие элементы декора и аксессуары лучше использовать, как сделать домик для кукол уютным и красивым. Девочка будет пробовать себя в роли хозяйки и хранительницы семейного очага, а это в свою очередь пойдет на пользу формированию ее характера.

В нашем интернет-магазине Barbie House (Барби Хаус) вы можете выбрать и купить домики для куклы на любой вкус, начиная от самого маленького кукольного домика для пупсов и зверят, и заканчивая большим трех этажным домом кукол с балконом и большим количеством комнат.

Цена домика будет зависит от выбранного вами размера, материала изготовления, цветового решения кукольного домика, а также наличия кукольной мебели, игровых фигурок и дополнительных аксессуаров для кукол. Мебель для кукольных домиков напоминает настоящую, а множественные предметы домашнего быта, позволят не просто украсят дом для кукол, но и помогут вашему ребенку лучше разобраться во всех премудростях будущей взрослой жизни.

Такая игра поможет девочке не только весело и интересно проводить время, но так же поможет развивать фантазию, творческие способности, образное и абстрактное мышление и расширять кругозор ребенка.

С такой интересной игрушкой как кукольный домик – можно смело приглашать в гости подружек, потому что играть вместе куда увлекательнее, места хватит всем!

Магазин детских кукольных домиков и домиков для Барби – Barbie House (Барби Хаус) - осуществляет доставку в такие города как: Киев, Днепропетровск, Харьков, Одесса, Херсон, Запорожье, Николаев, Полтава, Черкассы, Сумы, Чернигов, Винница, Кривой Рог, Житомир, Ровно, Тернополь, Ивано-Франковск, Львов, Ужгород, Луцк, Ужгород, Черновцы, Хмельницкий и многие другие города Украины. Мы всегда готовы помочь вам выбрать и купить домик для Барби и обеспечить максимально быструю его доставку.